İkonik telefon Nokia 3210 yeni 2024 modeliyle geri dönüyor!

Nokia 3210

Nokia’nın 90’lı yılların efsanevi modeli 3210 geri dönüyor. HMD Global markası altında varlığını sürdüren Nokia, 3210 modelinin 2024 versiyonunu da ilk kez kullanıcılara tanıttı. Eski tuş düzenine sahip cihazda, arka kamera, 4G bağlantısı ve WhatsApp gibi sınırlı teknolojik özellik olacak.

Bir zamanlar cep telefon pazarının lideri olan Nokia’nın ikonik tuşlu modeli 3210 geri dönüyor. İlk olarak 1999’da piyasaya sürülen 3210, ilk çıktığında renkli tasarımıyla dünya genelinde büyük ilgi görmüştü

Nokia, varlığını HMD Global çatısı altında sürdürüyor. Firma, 3210 modelini yeniden günümüze adapte etmek istiyor. Akıllı telefon sınıflandırmasına girmeyecek olan cihaz, 4G bağlantısı, Bluetooth desteği ve daha uzun pil ömrü gibi günümüzün standartlarını karşılayan özelliklerle donatılmış olacak.Unutulmaz eski tuş düzeni korunurken, arka tarafta 2024’e uygun bir tasarım ve eski modelde bulunmayan bir arka kamera olacak. Arka tarafta Nokia logosu yer alıyor ancak HMD kendi markasını da alt kısma ekledi.

Threads Türkiye’de neden erişime kapatıldı?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.