Brad Pitt’in estetik dosyası

Brad Pitt, dünyanın en çekici erkeklerinden birisi olarak kabul ediliyor. 53 yaşındaki bu ünlü oyuncunun estetik uygulamalarla arasının nasıl olduğunu, herhangi bir işlem yaptırıp yaptırmadığını Estetik Cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur inceledi ve açıkladı.

brad pitt estetik

“Profesyonel iş hayatındaki başarısı, ailesiyle olan iyi ve örnek gösterilecek ilişkileri, Brad Pitt’i Hollywood’un vazgeçilmez oyuncuları arasına sokuyor. Brad Pitt’in bu denli seviliyor ve çekici bulunuyor olmasını da aslında sağlam bir duruş gösteren karakterine bağlayabiliriz. Brad Pitt’i bir estetik cerrah olarak incelediğimde ise, eski ve yeni fotoğrafları arasında aşırı uçlarda farklılıklar yok. Brad Bitt, yaşının iyisi zira her halinden bedenine ve cildine baktığı, sağlıklı beslendiği, spor yaptığı belli. Ayrıca ufak müdahalelerle bu durumu koruduğunu da görebiliyoruz.”

Düzenli aralıklarla yardım aldığını düşünüyorum

“Cildin genç gözükmesini sağlayan kolajen yaş almaya başladıkça azalan, kırılan bir yapıdır. Çizgilerin oluşma sebebi de bu zaten. Brad Pitt’in kaz ayaklarına, barkod çizgilerine ve özellikle nazolabial yani burun ve yanak arasında dudağa doğru inen çizgilerine bakın. Kendisi 53 yaşında ve bu, bahsettiğim çizgilerin derinlik kazandığı, belli olduğu bir yaştır. Oysaki Brad Pitt bu çizgiler yerleşmeden önlemini almış, düzenli aralıklarla estetik cerrahi ve medikal uygulamalardan yardım aldığını düşünüyorum. Bir oyuncu olduğu için mimiklerine ihtiyacı var, yaşını iyi taşıması, doğallıktan ödün vermemesi gerekiyor. Bu sebeple yaptığı önlem alma, yaşının iyisi olma çabaları son derece olumlu sonuçlar vermiş.”Göz kapağı estetiği olabilir

“Fakat glabellar çizgileri dediğimiz iki kaş arasındaki derinleşmiş oluklar, alın bölgesindeki paralel çizgiler giderek çok daha belirginleşiyor. Göz kapaklarında ve gözaltlarında da deformasyon başlamış. 4-5 sene içerisinde bu deformasyonun daha da artacağını öngörebiliriz. Bu da Brad Pitt’i yorgun, mutsuz ve yaşlı gösterecektir. Brad Pitt’e alın ve göz çevresindeki olası estetik sorunları için kliniklerimizde Göz Kapağı estetiği olarak geçen, alın, kaş düşüklüğü ve göz çevresini ele alan bu uygulamayı önerebilirim. Bu uygulama ile göz kapağı düşüklüğü, kaz ayakları, kaş düşüklüğü, gözaltı torbaları, yanakla gözaltı arasında çökme sorunlarının hepsini düzeltebiliyoruz. Tüm bu saydıklarımız sadece estetik bir bakış için değil, aynı zamanda sağlık açısından da fayda sağlayan uygulamalardır. Çünkü bu sorunlar görme açısını bozabilir ve hatta baş ağrısı gibi ikincil bir sağlık sorununu tetikleyebilir.”

Acısız iz bırakmayan konforlu bir uygulama


“Göz çevresi estetiğinde ameliyatsız bir şekilde lazer teknolojisi ile müdahale ediyoruz, görme sorununa yol açan deri lazerle uzaklaştırılıyor. Gözaltı torbalarına da yine alt göz kapağı kirpik dibinden mikro girişlerle, lazer teknolojisinden faydalanarak, mevcut yağ bezelerini buharlaştırarak yok ediyoruz. Bu sayede son derece konforlu, morluk ve kızarıklık sorunu yaşamadan iyileşme süreci geçirmek mümkün oluyor. Kaş kaldırma içinde yine kesisiz bir şekilde iple oluşan düşüklüğün ve kırışıklığın önüne geçiliyor. Ayrıca alt göz kapağının yanaktan ayrılmasıyla sonuçlanan yanak başlangıcındaki çökük hatta da ve alın bölgesine Cihantimur Yağ Transferi uygulaması yapıyoruz. 3-4 gün içinde toparlanılan, acısız, iz bırakmayan, konforlu bir uygulamadır. Göz çevresine rahatlamış, genç ve dinamik bir görüntüye kavuşuyor. Brad Pitt’e bu uygulamanın faydalı olacağını düşünüyorum.”

Vajina beyazlatma yöntemi nedir? Nasıl uygulanır?


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.