Angelina Jolie, Brad Pitt’ten boşanıyor!

Hollywood’un en gözde çiftlerinden Angelina Jolie – Brad Pitt çifti boşanıyor. Angelina Jolie’nin Brad Pitt’ten boşanmak için mahkemeye başvurduğu açıklandı!

Angelina Jolie Brad Pitt

2004 yılında ‘Mr. And Mrs. Smith’ filminde tanışan çiftin ilişkisi, o sırada Jennifer Aniston’la evli olan Brad Pitt’in boşanmasına yol açmıştı. 2006 yılında ilk biyolojik çocuklarına kavuşan oyuncu çift, 2009 yılında evlenmeyi sadece çocukları için düşüneceklerini ama yakın zamanda planlamadıklarını söylemişti.

‘Mr. & Mrs. Smith – Bay ve Bayan Smith’ filminin setinde başlayan aşklarını 3’ü biyolojik 3’ü evlatlık olmak üzere 6 çocukla taçlandıran Jolie – Pitt çifti boşanma kararı aldı. 41 yaşındaki aktrisin, Brad Pitt’ten boşanmak için dava açtığı öğrenildi. Angelina Jolie’nin avukatı, evliliğin sona erdirilmesi için gerekli yasal girişimleri başlattıklarını ve tarafların boşanma kararını ‘sağlıklı bir aile’ için aldıklarını ifade etti.


Neredeyse her gün çıkan boşanma haberlerinin ardından Angelina Jolie’nin, 6 çocuğun velayetini istediği belirtildi. Angelina Jolie – Brad Pitt çiftinin Maddox, Pax, Zahara, Shiloh ve ikizler Knox ile Vivienne olmak üzere altı çocuğu var.

Son olarak Brad Pitt’in, ‘Allied’ filmindeki rol arkadaşı Marion Cotillard ile ilişki yaşadığı öne sürülmüştü. Bu nedenle her geçen gün kilo kaybeden Jolie’nin hastalandığı konuşuluyordu.


12 yıldır birlikte olan Jolie – Pitt çifti, Ağustos 2014’te evlenmişlerdi. Çiftin düğünü Fransa‘da basının kabul edilmediği bir çiftlik evinde yaplmıştı. Jolie – Pitt çiftinin evlendiği düğünden bir gün sonra basına duyurulmuştu.