Ünlüler yapay zeka ile yaşlandırıldı: Ajda Pekkan yine yaşlanmadı!

Ünlüler yapay zeka

Ünlüler yapay zeka ile yaşlandırıldı. Süperstar Ajda Pekkan yapay zekayı bile alt etmeyi başardı. Ünlü isimlerin yaşlandırılmış hallerini görünce şaşıracaksınız!

@yapayzekacann adlı hesap, birbirinden popüler ünlülerin saçına ak düşürmeye karar verdi! Hem erkek hem kadın ünlülerin yaşlandırılmış hali küçük bir şoka sokarken, müdahaleye rağmen herkese taş çıkaran ismin Ajda Pekkan olması ‘helal olsun’ dedirtti!

Yapay zeka hayatımıza bir girdi pir girdi biliyorsunuz! Artık hayal bile edemeyeceğimiz durumları yapay zeka sayesinde sanki gerçekmiş gibi görebiliyoruz…


Haliyle her gün farklı farklı senaryolar, cin fikirler atılıyor! Vefat etmiş efsane isimlerin modern şarkıları söylemesinden tutun, ünlüleri farklı mesleklerin içine sokmaya birçok ilgi çekici proje çıkıyor ortaya.

Ünlüler yapay zeka ile yaşlandırıldı

Instagram’da bir Dijital İçerik Üretici olan @yapayzekacann adlı hesap, bu sefer de ünlülerin saçına aklar düşürmeye karar verdi ve herkesi tek tek yaşlandırdı!

Yapay zeka ile yaşlandırılan ünlüler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Aras Bulut İynemli, Demet Evgar, Fahriye Evcen, Ecem Özkaya, Engin Altan Düzyatan, Hadise gibi isimler var.

İşte ünlüler yapay zeka ile böyle yaşlandırılmış:

demet evgar yaşlı
Demet Evgar
ecem özkaya
Ecem Özkaya
fahriye evcen
Fahriye Evcen
hadise Ünlüler yapay zeka
Hadise
engin altan düzyatan
Engin Altan Düzyatan
burak özçivit Ünlüler yapay zeka
Burak Özçivit
aras bulut iynemli
Aras Bulut İynemli
kenan imirzalıoğlu Ünlüler yapay zeka
Kenan İmirzalığlu
kıvanç tatlıtuğ Ünlüler yapay zeka
Kıvanç Tatlıtuğ da yapay zeka ile yaşlandırılmış.
ajda pekkan
Ve yılların eskitemediği Ajda Pekkan

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 


Muge Dağıstanlı Erdoğan (@mugedagistanliofficial)’in paylaştığı bir gönderi

Astroloji: 19 Nisan – 20 Mayıs Güneş Boğa transiti burç yorumları


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.