Madonna: Hillary Clinton’a oy verenlere oral seks yapacağım

Madison Square Garden Show’da konuşan Madonna, seyircilere ABD’nin başkan adayı Hillary Clinton’a oy vermeleri için sıra dışı bir teklifte bulundu.

Madonna: Bu işte iyiyim!

Komedyen Amy Schumer’in stand up şovu Madison Square Garden’a video konferans ile katılan Madonna, ‘Size komedinin dahi kadınını takdim etmeden önce bir şey söylemek istiyorum. Eğer Hillary Clinton’a oy verirseniz söz veriyorum, hepinize oral seks yapacağım, bu işte iyiyim’ dedi!

58 yaşındaki sanatçının nasıl oral seks yapacağına dair detaylar vermesi seyirciyi çok güldürdü. Sanatçının bu teklifini yaptığı videosu sosyal medyanın en çok izlediği videolardan biri oldu.


Madonna: Hillary Clinton'a oy verenlere oral seks yapacağım

“Katy Perry ile çıplak şekilde oy vereceğim”

Madonna geçtiğimiz ay da yine dikkatleri üstüne çekmek için çıplak selfie akımı başlatmış ve Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafına ‘Katy Perry’le birlikte çıplak şekilde oy vereceğim. Oylar Hillary’e. Hillary elimizdekilerin en iyisi’ diye yazmıştı.

Donald Trump ve Hillary Clinton final münazarada karşı karşıya geldi

ABD’nin Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump ve rakibi Demokrat Parti adayı Hillary Clinton, 8 Kasım’daki seçimlerden önceki üçüncü ve son başkanlık tartışması için karşı karşıya geldi. Trump, Las Vegas’ta gerçekleşen son tartışmada, başkanlık seçimini kazanamazsa sonucu kabul etmeyebileceği sinyalini verdi.

Donald Trump, final tartışması sırasında Hillary Clinton’a “ahlaksız kadın” diye seslenerek seçim kampanyasındaki sert tonunu sürdürdü.

Hillary Clinton ise “Donald, kadınları küçümsemenin onu daha büyük bir adam yaptığını sanıyor.” dedi.

Hillary Clinton, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Donal Trump’ın başkan olmasını istediğini çünkü Putin’in ABD başkanı olarak bir kukla istediğini belirtti. Trump ise öfkeyle Clinton’a “Kukla olan sensin” yanıtını verdi

ABD final münazarası: Trump ve Clinton son kez karşı karşıya geldi


Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna’sını ‘şarkıcı Madonna’ sanınca