Astrofun Fest: Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji festivali

Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji festivali ‘Astrofun Fest’ 3 gün boyunca Maslak’ta bulunan Uniq İstanbul’da meraklıları ile buluşuyor.

Astrofun Fest: Dünyanın ve Türkiye'nin ilk Astroloji festivali

Türkiye’den ve dünyadan 35 astrologun bir araya geldiği festivalde seminerler, workshoplar, söyleşiler yer alıyor. Öte yandan konuyla ilgilenenler kitap standlarının yanı sıra, Astro Müze ve Astro Kütüphane de hayatlarına yön verecek ipuçları bulabilirler.

Astoloji fesitaline giriş ücretsiz

Astrofun Fest: Dünyanın ve Türkiye'nin ilk Astroloji festivali

Asude Argun, Aleksandar Imsiragic, Binnur Zaimler, Devrim Dölen, Devrim Yılmazer, Dinçer Güner, Filiz Özkol, Hakan Kırkoğlu, Hande Kazanova, Lea Imsiragic, Nadiya Shah, Öner Döşer, Yasemin Boran gibi isimlerin yer aldığı festivale giriş ücretsiz.


25-26-27 Kasım tarihleri arasında düzenlenen festivaldeki seminerler, workshop ve astroloji seansları için biletler Tixbox www.tixbox.com.tr ve Uniq’teki Tixbox gişelerinden temin edilebiliyor.

Söyleşilerin 30 TL, seminerlerin 50 ila 100 TL arasında değiştiği festivalde yüz yüze Danışma Seansları 100 TL, workshoplar ise 200 ila 500 TL arasında değişiklik gösteriyor.

“2017 Ekonomik olarak çalkantılı bir yıl olacak; borç altına girmeyin!”

Festivale katılan isimlerden Astroloji uzmanı yazar Hande Kazanova, ‘Astrofun Fest’in dünyada ve Türkiye’de ilk kez düzenlenen bir festival olduğuna dikkat çekerek, “Astrolojiye ilgi son yıllarda ciddi anlamda artış gösterdi. Çünkü insanlar hem kendilerini hem de etraflarındaki olayları anlamlandırmak istiyorlar.

Çok güzel bir içerik hazırladık” şeklinde konuştu. Çocuk astrolojisi üzerinde çalıştığını ve Cumartesi günü anne ve çocuklara yönelik bir çalışma yapacağını söyleyen Kazanova, 2017 yılında atılacak ekonomik adımlara ilişkin uyardı. Kazanova “Bu sene ekonomik anlamda çalkantılara açık bir dönemde olacağız.


Mümkün olduğu kadar açılmamaya, özellikle 2017’nin Şubat ve Mart ayı dönemlerinde çok ciddi borç altına girmemeye özen göstersinler. Aralık ayında da inişlerimiz çıkışlarımız olabilir” diye konuştu.

“Kapitalizm yavaş yavaş çökmeye başlıyor”

2017 yılının önemli bir sene olduğuna işaret eden Astrolog Dinçer Güner festivale katılan vatandaşların hayatlarındaki birçok soruya ilişkin tüyo alabileceklerini söyledi. Güner, 2017 yılına dair şunları söyledi:

“Kapitalizmin yavaş yavaş çökmeye başladığının ayak seslerini duymaya başlayacağız. Amerika güç kaybetmeye başlıyor, Japonya, Çin güç kazanmaya başlıyor. 2017’de gerçekleşecek olan kova, aslan burcundaki güneş ve ay tutulmaları, yöneticilerin, dünyadaki ve Türkiye’deki liderlerin daha baskıcı bir yönetim şekline gideceğini gösteriyor. Ama diğer taraftan Kova burcundaki tutulmalarla birlikte halkın özgürlük için daha fazla çığlık atacağını, meydanlara döküleceğini, insanların özgürlüklerine sahip çıkmak için daha fazla harekete geçeceğini gösteriyor”.

“Doğum haritasına göre çocuğunu kariyerini tayin edebiliyoruz”

Astrolog Sare Palaska ise çocukların doğum haritaları üzerinden kabiliyetleri hakkında fikir sahibi olabildiklerini belirterek, “Gökyüzünün doğduğumuz andaki fotoğrafını, koordinatlarını okuyoruz. O koordinatları doğru okuyabilirsek, neye yeteneğimiz var, hangi konulardan kazanç sağlayabiliriz, kariyerimiz nasıl olmalı, hangi okullarda okumalı potansiyel olarak görüyoruz” dedi.

Bugün doğan çocukların geleceğine ilişkin Palaska, “Bugün doğan yay burcu çocuk, uluslararası ilişkiler, yabancı dillere yönelik konular, televizyon, yayın, yüksek mahkeme ve İngilizce eğitmenliği gibi konulara daha yatkın olacaklardır” örneğini verdi.


Ezgi Çapa/İstanbul (DHA)

Astroloji: Güneş Yay burcunda tüm burçları nasıl etkileyecek?

Astroloji: Mars Kova burcunda Türkiye’yi nasıl etkileyecek?


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.