Video: Duble yol hilesini gösteren vatandaş

Bolu Mudurnu yolu bozuk asfalt çalışması ve otoyolun çökmesiyle şikayet konusu. Bugüne kadar aynı yolda birçok trafik kazası meydana geldi. Duble yol hilesi bir vatandaş tarafından en yalın haliyle gösterildi…

Bolu’nun Mudurnu yolu Tepe Karakolu mevkii yıllardır bozuk asfalt çalışması ve yolun çökmesi sebebiyle birçok trafik kazasına sebep oldu. Bilinçsiz yol yapım çalışmaları doğal afet riskini artırıyor.

En son Nisan 2016’da konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu-Bolu karayolunda devam eden yol çalışmalarını yerinde incelemiş, heyelan nedeniyle aksaklığa uğrayan yol çalışmalarının yeniden süratli bir biçimde sürdürüldüğünü söylemişti.


duble yol hilesi zayıf asfalt bozuk çökme mudurnu

mudurnu duble yol hilesi

Ercoşkun, yaptığı açıklamada şunları söylemişti:


“Mudurnu yolu geçtiğimiz seçim döneminde polemik konusu olan bir yatırım. İlçe bağlantı yollarımızın tamamının ihale edilmesi noktasında bir çalışmamız vardı. Yol çalışmalarımıza geçtiğimiz süreçte başladık. Bu çalışma üzerinden AK Parti’ye eleştiride bulunanlar da Cumhuriyet tarihi boyunca bu yola bir kazma dahi vurmayan insanlar. Sırf ideolojik yaklaşımlarından dolayı bizi eleştirenler, bugüne dek yapılan işleri görmemekten ne fayda sağlarlar, bilemiyorum. Peki, yapılan yolu bu insanlar da kullanmayacaklar mı? Kullanacaklar elbette. Ancak ortada bir hizmet, bir yatırım varsa, ideolojiler ve bakış açıları ne kadar farklı olursa olsun, AK Parti Hükümetimizin de hakkını vermek lazım.”

mudurnu bolu duble yol çökme bozuk asfalt trafik kazası

Egzoz gazlarının zararları neler? Trafikte ölüm soluyoruz!

Video: Ortaköy Reina’da saldırıdan önceki son görüntüler