Fi dizisi 4. bölüm tarihi belli oldu! Puhutv’den açıklama

Azra Kohen’in çok satan kitapları olan Fi Çi Pi üçlemesinin ilk serisi Fi dizisinin ilk üç bölümü büyük ilgi gördü. Puhutv’de yayınlanan dizinin yeni bölümü için beklenen haber geldi. Fi dizisi 4. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çok satan kitap serisi Fi Çi Pi’nin ilk halkası olan Fi dizisi, 31 Mart Cuma günü itibariyle yayınlanmaya başladı. Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Mehmet Günsür ve Ozan Güven’in başrollerini paylaştığı Fi’nin ilk üç bölümü diziseverle buluştu. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Fi dizisinin 4. bölümü gösterim tarihi belli oldu!

Fi dizisi 4. bölüm tarihi belli oldu! Puhutv'den açıklama

Fi dizisi 4. bölüm ne zaman?

İlk üç bölümü birden yayınlanan Fi dizisinin yeni bölümü için bekleyiş bir süre devam edecek. Cesur sahneleriyle magazin gündemine konu olan Fİ’nin 4. bölümü 14 Nisan Cuma günü yayınlanacak.


Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Fi dizisi karakterleri

Psikolojik mesajlar veren filmde Serenay Sarıkaya, çok hırslı bir dansçı olan “Duru” karakterine, Ozan Güven, “Can Manay” adında karanlık bir geçmişi olan psikoloğa, uzun süredir ekranlardan uzak olan Mehmet Günsur ise Duru’nun dans hocası aynı zamanda sevgisi Deniz’i canlandırıyor.

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Fİ’nini ilk sahnelerine damga vuran isim Özge Özpirinçci oldu. Genellikle sempatik ve masum rolleri canlandıran Özge Özpirinççi, Ozan Güven ile çekilen sevişme sahnesiyle şaşırttı. 2. bölümde gözüken Özge Özpirinçci ünlü bir dizi oyuncusu olan Sıla’yı canlandırıyor.

Fİ dizisi konusu

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.


Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi puhutv de izleyici ile buluşuyor.

 

Fi Kitabı

Fi dizisinin ilk üç bölümü yayınlandı, 4. bölüm ne zaman?

Yazarı: Akilah – Azra Kohen

Arka Kapak Yazısı: Bu Hikayenin Sadece İnanılmaz Tarafları Gerçektir.


TANITIM BÜLTENİ: Fi, deneyimin içinde kaybolmak yerine korkmadan deneyime sahip olmanın yolculuğudur. İçinde bolca bulunan manipülasyon, seks, aldatma ve aldanma hikâyeleri belki herkesin dikkatini çekebilir ama gerçeklerden yola çıkılarak ulaşılmak istenen yerde sadece farkındalık vardır. Fi güzelliğin lanetlendiği, zekânın yağmalandığı, iyinin kurban edildiği ve kasaba kurnazlığıyla yönetilen bu gezegende, içine doğduğumuz bu kutsal hayatı kutlamak için yazılmıştır. Kendi potansiyelini keşfetme cesareti gösterebilmiş gerçek kişilere, çatlama cesareti gösterebilmiş tohumlara adanmıştır. Bir kişiye duyulan aşktan daha acımasız bir şey var mıdır?

Azra Kohen’in son kitabı Aeden’e Hollywood’dan büyük ilgi