Kanada’da kasırgaya meydan okuyan adam

Kanada’nın Alberta eyaletinin Three Hill kasabasında yaşayan Theunis Wessels’ın eşi Cecilia Wessels, eşinin kasırgadan haberdar olduğunu ancak hiç endişelenmediğini söyledi.

Kanada'da kasırgaya meydan okuyan adam

Kasırgada çim biçen adamın fotoğrafı viral oldu

Kanada’da, arkasından kasırga yaklaşırken sakince çimlerini biçmeye devam eden adamın fotoğrafı sosyal medyada viral oldu.

BBC’ye konuşan Wessels, Cuma sabahı 9 yaşındaki kızı tarafından uyandırıldığını ve kızının yaklaşan kasırgaya rağmen babasının çimleri biçmeyi sürdürdüğünü söylediğini anlattı.

Bahçeye çıkarak eşine bakan ve fotoğrafını çeken Cecilia Wessels, eşinin ona “Her şey yolunda’ dediğini ve sakince çim biçmeye devam ettiğini söyledi.

İşte viral olan o fotoğraf:

Kanada'da kasırgaya meydan okuyan adam
Wessels yaklaşan kasırgaya rağmen çim biçmeye devam ediyor. / CECILIA WESSELS

Wessels eşinin fotoğrafını Facebook’ta paylaşınca kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi çekti. Cecilia Wessels Facebook üstünden binlerce paylaşım aldı. Bir kullanıcı “Bu gördüğüm en çılgın resim. Ha ha ha! Kasırganın evinizi yıkmadığına sevindim” derken bir diğeri Wessels’i “Çim biçicilerin Chuck Norris’i” olarak tanımladı. Evden doğuya doğru uzaklaşarak 5 dakika içinde gözden kaybolan kasırga ise kasabada sadece ufak çapta hasara neden oldu. (BBC Türkçe)

2018 yılı hayatımızda çok şeyi değiştirecek! Nasıl mı?