Marmaris Bozburun’da motoryat böyle battı

Muğla’nın Marmaris ilçesi Bozburun Mahallesi’nde bir motoryat battı. 11 kişiden 8’i kurtarıldı. Tekne sahibinin cesedine ulaşıldı. İki çocuk için arama çalışmaları sürüyor.

Batan motoryatta bulunan 11 kişiden 8’i Sahil Güvenlik botuna alındı – Motoryatın altında kaldığı belirlenen 3 kişiden birinin cesedi çıkartıldı. Muğla Valisi Civelek: “Tekne sahibi Ali Doğan Çayırlıoğlu’nun cesedine ulaşıldı, bölgede arama çalışmaları devam ediyor.”

Marmaris Bozburun'da motoryat böyle battı

Sudan çıkartıldığında yaşamsal fonksiyonlarının durmuş olduğu belirlenen bebek, sağlık ekiplerinin ambulansta yaptığı müdahale ile hayata döndürüldü. Kayıp olan 2 çocuk için sahil Güvenlik ve Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE) ekiplerinin arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü bildirildi.Muğla Valisi Esengül Civelek, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  içerisinde 11 kişi bulunan 20 metre uzunluğundaki “Anemone” isimli teknenin  Marmaris Bozburun Limanı’nın yaklaşık 200 metre açıklarında battığını ve ilk  belirlemelere göre teknedeki 8 kişinin kurtarıldığını söyledi. Civelek, “Tekne sahibi Ali Doğan Çayırlıoğlu’nun cesedine ulaşıldı,  bölgede arama çalışmaları devam ediyor.” dedi.

Atatürk büstü saldırganı yobazdan şok açıklama