Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın galasına kürk ceketle katıldılar!

40 yıldır çevre projeleriyle doğanın korunmasını sağlayan WWF Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın gala gecesine bazı davetlilerin kürk ceketle katılması tartışma konusu oldu.

Doğal Hayatı Koruma Vakfı wwf türkiye galasına kürkle katıldılar!

Sabah gazetesinin magazin yazarı Bülent Cankurt, geçen hafta WWF Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın, Türkiye’deki 40’ıncı yılı için yapılan kutlamada yaşananları yazdı. Cankurt şu ifadeleri kullandı:

“Bir arkadaşım aradı; 40 yıldır birbirinden değerli çevre projeleriyle doğanın korunmasını sağlayan WWF Türkiye’nin Four Seasons’daki gala gecesine, doğa dostu birkaç davetlinin kürk ceket ve etolüyle geldiğini söyledi!


Benimle dalga geçiyor sandım ama gerçekten öyleymiş!

Davetlilerin, içeride daha şık halleriyle çekilmiş fotoğrafları servis edildiği için, arkadaşlarımın girişte çektiği fotoğraflara bakmamıştım.

O fotoğrafları inceleyince gerçekten de Roksi Garih, Nilgün Çarmıklı, Nazlı İnönü ve Cem Uzan’ın oğlu Sinan Uzan ile gelen Louisa Robertson’ın; galaya kürk ceket ve etolleriyle geldiklerini fark ettim ve gerçekten ağzım bir karış açık kaldı!

wwf türkiye doğal hayatı koruma vakfı gala kürk

wwf türkiye doğal hayatı koruma vakfı gala kürk


Tabii ki aksini söyleyebilirler ama bence dördünün de kürkü yüzde 100 gerçek. Velev ki ben yanıldım, hiçbirinin kürkü gerçek değil, hepsi sahte; bence bir doğa dostu olarak, Doğal Hayatı Koruma Vakfı‘nın 40’ncı yıl galasına sahte kürkle bile gidilmez yahu. Zaten galada, benim gibi düşünen birçok davetli, bütün gece o kürkleri konuşmuş!”

Şeytanla mücadele edecek Doçent aranıyor!