Alerabat: En özel indirim kodu kuponu ve hediye çekleri

Türkiye’deki 48 milyonu aşan internet kullanıcısının yüzde 43’ü online alışveriş yapıyor. Hediye çeki ve indirim kodu kullananlar ise birçok ürünü çok daha ucuza alabiliyor. Alerabat, Türkiye’nin en büyük mağazalarıyla işbirliği yaparak indirim kodu ve hediye çekleri veriyor.

Alerabat: En özel indirim kodu kuponu ve hediye çekleri

Polonya’nın en büyük fırsat takip platformlarından birisi olan Alerabat geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına girdi. Düzenli olarak internetten alışveriş yapanlar için en özel indirim kodları sunuluyor. Vakit kaybetmeden binlerce mağazanın güncel hediye çekleri, ücretsiz kargo avantajlarını, kaçırdığınıza çok üzüleceğiniz günlük ve hatta saatlik indirim kampanyalarını gün yüzüne çıkarıyor.

İndirim kodu veya indirim kuponu nedir?

Herhangi bir alışveriş sitesinde sepetini doldurup satın alma işlemine geçildiği zaman beliren çok şirin bir kutucuğun içine girildiğinde ödenmesi gereken mevcut sepet tutarına anında yüz gülümseten bir indirim yansıtan; harflerden veya rakamlardan oluşan sihirli kodlara indirim kodu veya indirim kuponu deniyor.

Alerabat: indirim kodu indirim kuponuı ve hediye çekleri burada!

Promosyonlu fiyatlara ek olarak özel bir indirim sağlanıyor. Hatta bazı mağazalarda herhangi bir alt sipariş limiti olmaksızın kargonun ücretsiz şekilde ulaştırılmasına bile aracılık edebilecek kadar cömert olabiliyor.

Alışverişte indirimi seviyoruz

İndirim kuponu, pazarlık etme güdüleri gelişmiş olan bizler için işlev açısından yabancı bir kavram değil aslında. Gündelik hayatta bir mağaza şubesine gidip daha düşük bir fiyat için pazarlık yapmak pek mümkün değil. Ancak aynı mağaza, dijital ortamdaki düşük giderlerini hesaba katarak internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih eden bazı özel müşterileri için “online pazarlık payı” bırakır.

İşte bu pazarlığı en sağlıklı şekilde yürütebilmek için de oldukça kullanışlı bir araç olan indirim kodlarını kullanır. Yani diğer bir ifadeyle indirim kodları sayesinde “bana kaça olur?” diyerek online mağaza ile pazarlığa girişebiliyoruz aslında. Alerabat.com, bu tasarruf aracının daha da avantajlı bir boyuta geçmesini sağlıyor.

Alerabat: indirim kodu indirim kuponuı ve hediye çekleri burada!

Sadece birkaç dakikanızı ayırıp onlarca liranın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey alışveriş yapmadan önce AleRabat.com‘a uğrayıp aradığınız ürünün bulunduğu mağazalarda geçerli indirim kuponu fırsatlarına şöyle bi göz atmak.

Ayrıca paylaşmayı seven fırsat avcısı kullanıcılar da siteye kendi keşfettikleri kuponları veya mağazaların indirimlerini ekleyebiliyorlar. Böylece bir yardımlaşma ortamı da oluşuyor.

Alerabat: En özel indirim kodu kuponu ve hediye çekleri

Yüzlerce mağazanın online alışverişinde kullanabileceğinız indirim kuponu kodlarını AleRabat.com‘dan temin edebilirsiniz.

Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.