Beyonce ve Jay-z’den yeni albüm: Everything is Love

Pop müziğin kraliçesi Beyonce ve hip hop müziğin kralı Jay-Z’den uzun zamandır merakla beklenen ortak albüm “Everything is Love”, Sony Music etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Beyonce ve Jay z yeni albüm: Everything is Love

The Carters adı altında yayımlanan ilk albümlerini hala sürmekte olan On the Run ll turnesinin Londra’da gerçekleşen etkileyici konserinde duyuran ikili, konserde bu albümden “APES**T” video klibine de yer verdi. Yönetmenliğini Ricky Saiz’in üstlendiğini sanatsal ve sembolik öğeler taşıyan ihtişamlı video klip, Paris’te bulunan ve dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi olan Louvre’da çekildi.

Dünya çapında Twitter’da en çok konuşulan konular arasında 1 numaraya yükselen “Everything is Love” albümü, ilk 24 saatte 1.7 milyon tweet’te yer aldı.

Beyonce ve Jay-z'den yeni albüm: "Everythıng is love"

Pitchfork tarafından “En İyi Yeni Şarkı” olarak adlandırılan “APES**T”in video klibi ise, yayımlandıktan sonraki ilk 24 saat içinde 7 milyon izlenme alarak 20’den fazla ülkenin YouTube listesine 1 numaradan girdi.

Toplam 9 şarkıdan oluşan “Everything is Love” albümünde sadece Tidal’da yer almak üzere “SALUD!” isimli bir bonus şarkı da bulunuyor.

Beyonce ve Jay-z'den yeni albüm: "Everythıng is love"

Avrupa turnesi kapsamında Hollanda, İsveç, Danimarka, İtalya, Almanya, Polonya, İspanya ve Fransa’da sahne alacak Beyonce ve Jay-Z, namıdiğer The Carters, müzik piyasasındaki iddialı duruşlarını yeni albümüyle devam ettirecek.

indigo dergisi google news

Meşhur albüm kapaklarının arkasındaki hikayeler