Türk Hava Yolları (THY) yeni üniformaları görücüye çıktı

Türk Hava Yolları (THY), yeni kabin ekibi üniformaları ortaya çıktı. İtalyan modacı Ettore Bilotta imzalı yeni üniformalarda antrasit, gri ve bayrak kırmızısı kullanıldı.

Türk Hava Yolları (THY) yeni üniformaları görücüye çıktı

THY kabin ekibinin üniformasının değişeceği öğrenildi. Milano’nun ünlü modacısı Ettore Bilotta imzalı yeni üniformaların, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı tarafından da hızlı bir şekilde onaylandığı belirtildi.

Hürriyet gazetesinden Uğur Cebeci’nin haberine göre yeni üniformalarla iki önemli gizli uçuş da yapıldı. İki uzun hattaki uçuşta üniformalar denendi.


Bu uçuşlar 5 Ocak’ta kış iklim koşullarında Tokyo’ya ve 12 Ocak’ta yaz iklim koşullarında Johannesburg’a gerçekleşti.

Türk Hava Yolları (THY) yeni üniformaları görücüye çıktı
Türk Hava Yolları yeni kabin ekibi üniformaları mevsime göre farklılık gösteriyor.

“Ayırt edici duruş”

Kabin ekibinin yeni üniformalarında antrasit, gri ve kurumsal bayrak kırmızısı dikkat çekti. Gidilen değişiklikle hostesler antrasit, kabin amirleri kırmızı ağırlığı olan üniformalar giyecek.

Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru ekibi yeni üniformaları

Uğur Cebeci yazısında, İtalyan modacı Ettore Bilotta’nın prestijli, ikonik ve ayırt edici bir duruş yarattığını ifade etti.

Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru ekibi yeni üniformaları

Boğazın köprülerindeki akış, semazenlerin bir döngü içerisindeki kesintisiz semaları ve hat sanatının akışkanlığı, özenli bir çalışmayla birleşmiş.

Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru ekibi yeni üniformaları

Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru ekibi yeni üniformaları
Türk Hava Yolları yeni kabin ekibi üniformaları arasında eldiven ve çanta da mevcut.

Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru ekibi yeni üniformaları hostes

Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru ekibi yeni üniformaları
Türk Hava Yolları yeni kabin memuru üniformalarında rozetli şapka dar var.

Türk Hava Yolları (THY)’nin yeni üniformaları bugün Türkiye ve dünya basınına tanıtması bekleniyor.

Zihinsel olarak güçlü insanların sahip olduğu 13 özellik


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.