Bırakın cildinizi La Roche Posay korusun!

Güneş D vitamini acısından vücuda ne kadar fayda sağlasa da zararlı ışınları sayesinde çeşitli cilt problemlerine sebep olan en büyük faktörlerden biridir. Güneşe maruz kalınacak durumlarda cilt mutlaka korumalı ve oluşabilecek cilt problemlerine karşı önlem alınmalıdır. Siz de La Roche Posay Anthelios güneş serisi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına ve yaşlanma belirtilerine karşı koruyabilirsiniz.

güneş kremi yaşlanmaya karşı krem la roche posay

Yatıştırıcı ve antioksidan etkili termal su ile geliştirilmiş bu seri en hassas ciltlerin dahi kullanıma uygun olarak formüle edilmiştir. Bebek, çocuk ve yetişkinler için geliştirdiği güneş koruyucu ünlerinin yanı sıra yaşlanma karşıtı, akne, leke gibi cilt problemlerine çözüm sağlayacak ürünleri de yelpazesinde bulundurmaktadır. Yapmanız gereken sadece cildinize uygun La Roche Posay güneş kremi seçmek ve dört mevsim düzenli olarak kullanmak!

Sadece güneş kremi kullanarak cildimi koruyabilir miyim?

La Roche Posay Anthelios serisi yüksek UVA ve UVB koruması sayesinde cildinizi güneşin ve çevresel faktörlerin tüm zararlı etkilerine karşı korumaktadır. Her cilt tipine özel olarak geliştirdiği güneş ürünleri ile cildinizi koruyabilirsiniz. Güneş kremi günlük (gündüz) bakımın olmazsa olmazları arasında yer alır.

Güneş kremi nasıl kullanılır?

  • Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulayınız.
  • Deniz, havuz veya güneşe fazla maruz kalınan durumlarda her 2 saate bir uygulamayı tekrarlayınız.
  • Güneşin en zararlı olduğu öğle saatlerinde güneşten kaçınınız.
  • Yüz için güneş kremini cilt yapınıza göre belirleyiniz.
  • Vücut için güneş spreyi tercih edebilirsiniz. Kolay ve pratik uygulanan formu sayesinde kolayca tekrarlama fırsatı sunar.

Bakım için Güneş Kremi Kullanımı: Cildinizi temizleyip tonik uyguladıktan sonra güneşe çıkmadan 30 dakika önce cilt yapınıza uygun güneş kremini eşit bir şekilde cildinize uygulayınız. Cildinizde leke problemi yaşıyorsanız La Roche Posay Pigmentation SPF50 güneş kremini tercih edebilirsiniz. Eğer cildiniz yağlanıyorsa, akne ve sivilce ile karşı karşıya geliyorsanız La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel Cream SPF50 doğru bir tercih olacaktır. Cildinizi güneşe karşı korurken, yağsız jel yapısı sayesinde cildi yağlandırmaz ve parlamayı kontrol altına alır. Dilerseniz sürüp bırakabilir, dilerseniz de üzerine makyaj uygulaması yapabilirsiniz.

Güneş koruyucu ürünler dışında diğer La Roche Posay marka ürün çeşitlerini, https://www.dermokozmetika.com.tr/la-roche-posay adresi üzerinden inceleyebilir, uygun fiyat ve hediye fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.