Trendyol Mega Eylül indirim günleri başladı: Hangi markalarda indirim var?

Trendyol Mega Eylül indirim günleri: Türkiye’nin en hızlı büyüyen e-ticaret platformlarından birisi olan Trendyol, 10, 11 ve 12 Eylül tarihlerinde düzenleyeceği Mega Eylül kampanyasını duyurması sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Vatandaşlar yapılan indirim sonrasında, hangi markalarda yüzde kaç indirim yapıldığı araştırılmaya başlandı. İşte Trendyol Mega Eylül indirim günleri: Hangi markalarda indirim var? Merak edilen detaylar…

trendyol mega eylül

Trendyol’dan yapılan açıklamaya göre, sadece 3 güne özel binlerce marka ve yüz binlerce üründe yapılacak mega indirimlerle 4 milyona yakın ürün satışı bekleniyor. Elektronikten ev eşyasına, süpermarketten anne-bebek ürünlerine, modadan kozmetiğe, kırtasiye ve okul malzemelerine kadar çok özel indirim fırsatları Trendyol’un akıllı alışveriş ustası müşterilerini bekliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan, platformda yer alan markalarla birlikte geçen sene Kasım ayında ulaştığımız rakamlara yakın bir satış hacmi hedeflediklerini belirterek, “Trendyol’un her yıl geleneksel olarak Kasım ayında düzenlediği yılın en büyük indirimi Efsane Günler dışında, bu yıl okula dönüş döneminde de ihtiyaç duyulan alışverişi daha da canlandırmak amacıyla Mega Eylül kampanyasını düzenliyoruz.


Platformumuzda yer alan markalar ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına ekonomik hareket getireceğiz. İhtiyaçların ve buna bağlı olarak harcamaların oldukça arttığı yılın bu döneminde anne-babaların ve üniversite öğrencilerinin yanında olarak, onlara bütçe dostu mega indirimlerle alışveriş yapma imkanı sağlayacağız. Satışlarımızın %90’na yakınının yine mobil platformlar üzerinden yapılacağını tahmin ediyoruz. Mega Eylül İndirim Günleri’ne 3 günde toplam 20 milyon ziyaretçi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.


Trendyol Mega Eylül indirim günleri

Kullanıcılarına hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla sunmak üzere dönemsel olarak büyük indirim kampanyalarına imza atan Trendyol, bu eylülde de geleneği bozmayacak.


Trendyol; 10, 11, 12 Eylül tarihleri arasında şehre dönüş konsepti adı altında “Aradığınız her şeyin her şeyi Trendyol’da” diyor ve kullanıcılarını bu alışveriş deneyimine davet ediyor. Kampanya kapsamında, TV, radyo ve İnternet reklamlarıyla birlikte, influencer/blogger paylaşımları, sosyal medya desteği ve birkaç ilde açık hava mecralarında yoğun iletişim planlanıyor.

Sosyal medya, alışveriş alışkanlıklarını değiştiriyor!