Merve gelinin lüks kınası sosyal medyada olay oldu

Muhafazakar sosyetenin lüks bebek odası, lüks mevlidi, hoş geldin partisi derken şimdi de Merve gelinin lüks kınası sosyal medyanın gündeminde…

Yine lüks bir otel, yine bir kına gecesi, yine bir şatafat, yine gösteriş. Yine muhafazakar sosyete… Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın mevlidinden sonra şimdi de gündemde Merve gelinin lüks kınası sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Ekşi Sözlük’ten bazı yorumlar şöyle:

• merve gelin, koreografi ekibi, dansçı kızlar ve led ışıklı davullar. vay be…siyasal islam çok güzel siz de gelin der gibi… kimbilir babası ya da kayınpederi hangi köşebaşını, hangi musluğun başını tutmuş ki akıyor paralar… evet sürekli bunları paylaşacağız ki bunlara sırf müslüman diye oy verip elektrik faturasını ödemeyen, kombiyi açmak yerine battaniye altına girip süper güç olduğumuzu düşünenlerin kafaları dank etsin.


• gün geçmiyor ki biri adına daha utanmayalım.. biri adına daha üzülmeyelim.. bir sigara daha yakmayalım.. şımarık b.ktan bir nesil gümbür gümbür geliyor.. açığı kapalısı farketmez.. bom boşş.. tam takır.. halloven ile ilgili saatlerce konuşabilir.. belibers midir nedir onla ilgili saatlerce konuşabilir. ama hayatın gerçekleri ile ilgili konularla ilgilenmez..


• her şeyi geçiyorum da gelin hanım madem dini bütün insansınız, görünene göre sizin gibi kapalı misafirleriniz ve aile bireyleriniz de var kınanızda ancak çalgı çengili, dine göre bir kadının vücudunda haram olan yerlerinin açık olarak dans ettiği ve dolayısı ile günaha girilen bir kına organizasyonu düzenlemek bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumuna gelmiyor mu?


• siyasal islamın tutarsızlıklarla dolu bir kandırmaca olduğunun bir kanıtı daha. siyasal islamcı yarın çıplaklık, başı açıklık, günahkarlık edebiyatı yapacak ama dansçılar onun kafasındakine göre çıplak, başı açık ve günahkar.

Twitter’daki paylaşımlar:

Muhafazakar sosyetenin bebek mevlidi


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.