Merve gelinin lüks kınası sosyal medyada olay oldu

Muhafazakar sosyetenin lüks bebek odası, lüks mevlidi, hoş geldin partisi derken şimdi de Merve gelinin lüks kınası sosyal medyanın gündeminde…

Yine lüks bir otel, yine bir kına gecesi, yine bir şatafat, yine gösteriş. Yine muhafazakar sosyete… Instagram fenomeni Büşra Nur Çalar’ın mevlidinden sonra şimdi de gündemde Merve gelinin lüks kınası sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Ekşi Sözlük’ten bazı yorumlar şöyle:

• merve gelin, koreografi ekibi, dansçı kızlar ve led ışıklı davullar. vay be…siyasal islam çok güzel siz de gelin der gibi… kimbilir babası ya da kayınpederi hangi köşebaşını, hangi musluğun başını tutmuş ki akıyor paralar… evet sürekli bunları paylaşacağız ki bunlara sırf müslüman diye oy verip elektrik faturasını ödemeyen, kombiyi açmak yerine battaniye altına girip süper güç olduğumuzu düşünenlerin kafaları dank etsin.

• gün geçmiyor ki biri adına daha utanmayalım.. biri adına daha üzülmeyelim.. bir sigara daha yakmayalım.. şımarık b.ktan bir nesil gümbür gümbür geliyor.. açığı kapalısı farketmez.. bom boşş.. tam takır.. halloven ile ilgili saatlerce konuşabilir.. belibers midir nedir onla ilgili saatlerce konuşabilir. ama hayatın gerçekleri ile ilgili konularla ilgilenmez..

• her şeyi geçiyorum da gelin hanım madem dini bütün insansınız, görünene göre sizin gibi kapalı misafirleriniz ve aile bireyleriniz de var kınanızda ancak çalgı çengili, dine göre bir kadının vücudunda haram olan yerlerinin açık olarak dans ettiği ve dolayısı ile günaha girilen bir kına organizasyonu düzenlemek bu ne perhiz bu ne lahana turşusu durumuna gelmiyor mu?

• siyasal islamın tutarsızlıklarla dolu bir kandırmaca olduğunun bir kanıtı daha. siyasal islamcı yarın çıplaklık, başı açıklık, günahkarlık edebiyatı yapacak ama dansçılar onun kafasındakine göre çıplak, başı açık ve günahkar.

Twitter’daki paylaşımlar:

Muhafazakar sosyetenin bebek mevlidi