Kızılay Başkan Yardımcısı Turunç: CHP’lilerin dilleri pabuç, surat Fransız

Kızılay 1. Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç: CHP’lilerin gözlerini hırs bürümüş, örgütlü bir şekilde çaldılar, dilleri pabuç, surat Fransız.

Kızılay Başkan Yardımcısı ismail hakkı turunç: CHP lilerin gözlerini hırs bürümüş, örgütlü bir şekilde çaldılar, dilleri pabuç, surat Fransız

CHP Parti Meclis Üyesi Haluk Pekşen, Kızılay 1. Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç‘un 1 Nisan 2019 tarihinde, 31 Mart seçimlerine ilişkin attığı “Örgütlü bir şekilde çaldılar, dilleri pabuç, surat Fransız” paylaşımına yönelik olarak “ahlak yoksunu” ifadelerini kullandı.

Kızılay 1. Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, kişisel Twitter sayfasında, 1 Nisan tarihinde yaptığı paylaşımda, 31 Mart yerel seçimlerini işaret ederek, “Çeyrek asırdır ibb’de, iktidar olamayan chp’lilerin gözlerini hırs bürümüş; örgütlü bir şekilde çaldılar, manipüle ettiler, dilleri papuç, surat fransız, Kral çıplak ne yapsalar boş” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

ismail hakkı turunç chp paylaşımı

Eski CHP Trabzon Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Haluk Pekşen, söz konusu paylaşıma, “Bu ahlak yoksunu KIZILAY’da Genel Başkan Yardımcısı. Başka söze gerek yok” şeklinde yanıt verdi.

Video – Kamerayı açık unutan Dekan Orhan Acar: Kızların resimlerini de görüyoruz böylece, çaktırma