Korona virüs insan yaşamını doğrudan etkiledi

Dünyada yaşanan pandemiden kaynaklı olarak dünyadaki tüm ülkelerin giriş çıkışları kapatıldı, ülkeler kendi içlerine kapandı. Bu durum seyahat kısıtlamalarını da getirdi, ülkelerin birbirleri ile hava, kara ve deniz yolu ile ulaşımlarına karşılıklı olarak yasaklamalar getirildi. Ama pandeminin etkisinin azalmaya, korona virüs testlerinde vaka sayılarının azalmaya başlaması ile ülkelerde normalleşme süreçleri başlatıldı.

Korona virüs insan yaşamını doğrudan etkiledi

Korona virüs insan yaşamını doğrudan etkiledi

Yakın zamanda seyahat haberleri okumaya başlayacağız

Bazı ülkeler uçuşlara hava sahalarını açmaya karar verdi, yurt içi uçuşlarını da durduran ülkelerde hem yurt içi hem de yurt dışı havayolu seyahatlerine kısa süre içinde başlanması bekleniyor artık seyahat haberleri okumaya yakın zamanda başlayacağız. Korona virüs etkisi yalnız seyahat kısıtlaması ile değil sosyal ve kültürel hayatın da yavaşlaması ile yaşamı etkiledi.

Pek çok kültür ve sanat etkinliği iptal edildi

Ülkemizde ki pek çok kültür ve sanat etkinliği iptal edildi, sanal ortamda programlar hayatın akışında yerini aldı. Pandemi ile birlikte son dakika kültür & sanat haberleri daha az gündeme geldi. Pandemi sonrası normalleşme sürecinde hiçbir şey salgın öncesinde ki gibi olmayacak, eskiden yaptığımız çoğu şeyi belki yapamayacağız örneğin toplu bir gösteri ya da konser izleyemeyeceğiz ama bu kültür ve sanatın hayatımızdan çıkacağı anlamı taşımayacak.

İnternetten buluşmalar sürecek

Gerek belediyeler gerek bakanlık bünyesinde ki kurum ve kuruluşlar tüm etkinlikleri sosyal mesafe çerçevesinde gerçekleştirecek ya da internet ile sanatseverleri buluşturacaktır. Her alanda olduğu gibi kültür ve sanat alanında da tarafsız ve doğru habercilik politikası ile yayıncılığını sürdüren Haber365 bu konularda ki ülke ve dünyada ki son gelişmeleri takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Haber sitesine abone olun

Yalnız haberler ile değil dünyada paylaşılan gezi fotoğrafları ile de izleyenlerine unutulmaz dünya seyahatlerini sanal ortamda sunan haber sitesine sizde ücretsiz katılarak paylaşımlarında yararlanabilirsiniz. Haber sitesine abone olun, gerek bilgisayarınızdan gerekse mobil uygulaması ile cep telefonu ve tabletinizden sitenin haberlerini, etkinliklerini, paylaşımlarını, köşe yazarlarının yorumlarını ve hem şehrinize hem de dünyaya dair gelişmelerin tamamından haberdar olun.