MHP’li vekil Baki Ersoy’un Prada eşofmanı ve 7 bin liralık gözlüğü

Mansur Yavaş’a “Ezer geçeriz, bunu böyle bil” tehdidinde bulunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Twitter’dan yaptığı paylaşımda üstündeki 12 bin liralık Prada eşofman ve 7 bin liralık gözlük ile sosyal medyanın gündeminde…

baki ersoy prada

MHP’li vekil Baki Ersoy’un Prada eşofmanı ve 7 bin liralık gözlüğü

Ankara’da eski bakan Zeki Ergezen’in cenazesine katılmak üzere camiye gelen MHP İdare Amiri ve Milletvekili Erkan Haberal’ın şoförü, araçla bahçeye girmenin yasak olduğunu belirten Ankara Büyükşehir Belediyesi personeline çarptı.


Milletvekili Haberal “Maksatlı, kötü niyetli ve provakatif ANFA görevlisi olayın yegane sorumlusudur” diyerek, hastanede tedaviye alınan özel güvenlik görevlisini suçladı. Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından paylaşılan görüntülerde şoförün kasıtlı bir şekilde polis barikatını yıkarak güvenlik görevlisine çarptığı görülüyor.

MHP’li Baki Ersoy, Mansur Yavaş’ı hedef aldı

Tepkilere neden olaya MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da twitterdan dahil oldu. Ersoy “Kıymetli İdare Amirimiz Erkan Haberal’a yapılan hadsizliğe karşı özür dilemesi gereken makam Mansur Yavaş sensin..! Saygısızlık yapıldığı anda ezer geçeriz bunu da böyle bil..!” diyerek hem Yavaş’ı tehditte bulundu hem de özel güvenlik görevlisine otomobille çarpılmasını savunmuş oldu.


Prada’lı paylaşımı sosyal medyada gündem oldu

Baki Ersoy, bu sabah ise Twitter hesabından aracı içinde çekilmiş fotoğrafıyla “Her sabah iki seçeneğiniz var. Ya hayallerinizle birlikte uyumaya devam edeceksiniz. Ya da uyanıp hayallerinizi kovalayacaksınız. Hayırlı Pazarlar” paylaşımını yaptı.

Mansur Yavaş’la ilgili sözleri nedeniyle tepki çeken Baki Ersoy, paylaştığı fotoğrafında üzerindeki 12 bin liralık Prada eşofman ve 7 bin liralık Zilli gözlük nedeniyle de sosyal medyada gündem oldu.

Baki Ersoy’un o paylaşımı:

baki ersoy


İşte o tweetlerden bazıları:

Görüntüler ortaya çıktı: MHP’li vekilin şoförü, güvenlik görevlisini böyle ezdi!