TikTok çürük meyve videosu: Bunlar meyve suyu olacak!

Konya’da süt kazanında süt banyosu skandalı konuşulurken şimdi de TikTok üzerinden skandal bir meyve suyu videosu paylaşıldı.

Tiktok çürük meyve videosu: Bunlar meyve suyu olacak!

Tiktok’ta çürük meyve videosu: Bunlar meyve suyu olacak! (video aşağıda)

Tiktok üzerinden paylaşılan korkunç görüntülerde kilolarca çürük elma dikkat çekiyor.


Videoyu çeken kişi “Bakın bunlar, bu gördükleriniz hepsi meyve suyu olacak. Ne içtiğinizi bilin” diyerek uyarıyor. Yanındaki kişi “çekme” diye uyarınca, “Çekeceğim, millet ne içtiğini görsün” diyor.

Yine yanındaki kişiyi göstererek “Bakın üreticimiz de burada” diyor ve soruyor: “Üreticimize soralım, bu çürük meyveler ne olacak?” Üretici olduğu iddia edilen kişi yanıtlıyor: “Meyve suyu olacak!”

Twitter’da paylaşılan ve ilk kez Tiktok’ta yayınlanan görüntüler Ekşisözlük’te de gündeme geldi.

Ekşisözlük’te kullanıcılardan bazıları şu yorumlarda bulundu:

• hepimiz birkaç gün önce süt toplama merkezinde banyo yapan şahsın videosunu büyük bir mide bulantısı ile izlemiştik. bugün ise meyve toplama merkezinde meyve suyu olacak meyvelerin içler acısı hallerini bir başka kullanıcı tiktok üzerinden paylaştı!

• siz meyve sularının o reklamlarda gösterdikleri tazecik, pırıl pırıl parlayan meyvelerden üretildiğini mi düşünüyorsunuz?


• meyveler en az 3’e ayrılır. en berbatları bu şekilde meyve suyu tesislerine verilir. biraz eli yüzü düzgün olanlar pazara, biblo gibi olanlar ise otellere vs dağıtılır. aynı şeyi salçada kullanılan domates için de söyleyebiliriz. bu tür tesislerde çalışanlar kolay kolay ürettikleri ürünleri tüketmezler. şahsımı hiç şaşırtmayan görüntülerdir.

İşte o skandal görüntüler:

Trendyol 12 Kasım indirimleri: Hangi ürünlerde indirim var?


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.