Kısıtlamalardan muaf olan Uludağ’da parti görüntüleri tepki çekti

Uludağ’da bulunan pek çok otel, geçtiğimiz hafta sonu tatilciler ile dolarken, sosyal mesafe ve maske kuralına dikkat edilmeden yapılan eğlence partileri de tepki çekti.

uludağ parti

Kısıtlamalardan muaf olan Uludağ’da parti görüntüleri tepki çekti (video aşağıda)

Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ bölgesinde, geçtiğimiz hafta sonu otellerdeki doluluk oranı yüzde 90’ı geçti.


Hava sıcaklığının eksi 1 derece olarak ölçüldüğü bölgede konaklayan yerli ve yabancı konuklar, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutuldu.

Gündüz, karların üstünde kayanlar pistlerde yoğunluk oluştururken, akşam da eğlence görüntüleri tepki çekti.

Farklı otellerde düzenlenen eğlencelerde, corona virüs kısıtlama kuralları arasında yer alan maske ile sosyal mesafeye aldırılmadığı dikkat çekti.

Uludağ doluluk oranları yüzde 90’a ulaştı

KIŞ turizminin önemli merkezlerinden Uludağ’da, sömestir tatilinin ilk günü yoğunluk oluştu. Otelde konaklayanların sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulduğu Uludağ’da, otellerin doluluk oranlarının %90’a ulaştığı öğrenildi.

Pek çok noktada müzik eşliğinde kalabalık grupların geç saatlere değin eğlendiği gözlendi.

Uludağ’da tatil yapanların eğlence ve kayak pistlerindeki görüntülerinin yayınlanması üzerine sosyal medya kullanıcısı pek çok vatandaş, duruma tepki gösterdi.

Corona virüs kısıtlama kararlarına eşit olarak uyulması gerektiğini iddia ettiler.

Geçen hafta Uludağ’da bir otelde kalan 10 kişilik müşteri grubunun terasta, müzik eşliğinde sosyal mesafe ile maske kuralına uymadan eğlenmeleri üzerine otel işletmecisine  ve eğlenen gruba idari para cezası uygulandı.

Maske takmamak ve sosyal mesafeye uymamaktan 10 kişilik gruba toplam 76 bin 380 TL para cezası uygulandı.

İşte o görüntüler:


Astroloji: 25 – 31 Ocak 2021 haftalık burç yorumları