Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi yolcu uçağını kapattı!

Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi, sevgilisi Şeyma Subaşı ile kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı kapattı.

Şeyma Subaşı

Video aşağıda – Şeyma Subaşı, kendisi ve kızının yolculuk yapabilmesi için özel jet bulamayınca Subaşı’nın Mısırlı milyarder sevgilisi bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın aldı.

“Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti”

Sevgilisi Mohammed Al Saloussi sayesinde yolcu uçağında iki kişilik uçuş yapan Subaşı, “Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti.” ifadelerini kullandı.

2 Temmuz 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile 10 senelik birlikteliğin ardından 2017 senesinde dünya evine girmişti. 1 sene süren evlilik 2018 senesinde anlaşmalı boşanma ile son bulmuştu.

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından çok uzun zaman geçmeden yeni bir aşka yelken açtı. İtalyan Dj Guido ile aşk yaşamaya başladı. Koronavirüs başladıktan sonra zorunlu karantinayı birlikte Şeyma Subaşı’nın İstanbul’daki evinde geçiren ikili, Youtube’a da videolar yükledi.

Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder sevgilisi

Mohammed Al Saloussi

Guido ile ayrılan Şeyma Subaşı’nın bu aralar adı Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi anılıyor.

Rusya’da aşı turizmi: Moskova turu, uçak ve Koronavirüs aşısı dahil 1.099 euro