Antalya Manavgat’taki bir otelde yüzlerce kişilik parti

Antalya’nın Manavgat ilçesindeki bir otelde sosyal mesafesiz, maskesiz düzenlenen partiler sosyal medyada tepkilere neden oldu: “Birileri otellerini doldursun diye kaç vatandaşımız bunalıma girip canından olacak, yazık değil mi?”

manavgat otelde

Video aşağıda – Antalya Manavgat’ta bir otelde maskesiz mesafesiz ‘tam kapanma’ partisi… Haftalık vaka tablosunda çok yüksek riskli iller arasında yer alan Antalya’nın Manavgat ilçesindeki bir otelde düzenlenen eğlence tepki çekti.

Pandemi döneminin olmazsa olmazı sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı eğlencede otel müşterisi oldukları öğrenilen yüzlerce kişi, müzik eşliğinde eğlenip o anları cep telefonları ile görüntüledi.


Yaşananlar orada bulunan katılımcılar tarafından kayıt altına alıp sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Görüntülerde otel çalışanlarının maske takarak servis yaptıkları görülürken, eğlenceye katılanların sosyal mesafe ve maske kurallarını hiçe saydığı görülüyor.


DHA’nın haberine göre sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı eğlencede otel müşterisi oldukları öğrenilen yüzlerce kişi, müzik eşliğinde eğlenip o anları cep telefonları ile görüntüledi.

Tam kapanma komedyası: Taraftar tribünü doldurdu, tek başına denize giren ceza yedi