En iyi Adidas orijinal spor ayakkabı nerede satılır?

Orijinal Adidas spor ayakkabı modellerinin satışı yapan Dalkılıç Spor, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Kampanya dönemlerinde indirim fırsatları sunuluyor.

adidas spor ayakkabısı

Dünyadaki en büyük spor eşyaları üreticilerinden biri olan Adidas uzun yıllardan beri faaliyet göstermektedir. Herkesin de bildiği üzere kaliteli ayakkabıların üretimini yapan bu firma, özellikle spor ayakkabı üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Hem erkek spor ayakkabı hem de kadın spor ayakkabısı üretmesinin yanı sıra çocuklar için de ayakkabı üretimi yapmaktadır. Bu açıdan Dalkılıç Spor, geniş ürün yelpazesi ile sağlıklı yaşamlar için Adidas spor ayakkabı satış hizmetleri vermektedir. Ankara’daki müşterileri için mağazadan alışveriş yapılmasına olanak tanımasının yanı sıra dalkilicspor.com adresinden online olarak alışveriş yapılmasını da sağlamaktadır.

Dalkılıç spor firmasından online alışveriş nasıl yapılır?

Online bir şekilde spor ayakkabı alabilmek için ilk olarak Dalkılıç Spor firmasının internet adresine üye olmak gerekmektedir. Henüz bir telefon uygulaması bulunmadığı için sadece mobil site üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Ardından sipariş vermek istediğiniz ürünü arama motorundan aratarak bulabilirsiniz. Ürünü sepete eklemenizden sonra ise satın al butonuna tıklamalısınız. Bu aşamada karşınıza fatura ve adres bilgilerinin doldurulması gerektiğine dair bir sayfa çıkacaktır. Bu bilgileri doldurduktan sonra kargo seçenekleri ve ücreti ile karşılaşacaksınız.

Dalkılıç Spor, satın alınan ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak göndermektedir. Ancak kapıda ödeme seçeneğini seçtiğiniz takdirde 19 TL işlem tutarını ödemeniz gerekmektedir. Son olarak siparişiz özetinizi onayladıktan sonra siparişiniz Dalkılıç Spor firmasına ulaşmaktadır.Siparişin verilmesinden sonra ise 1 – 5 iş günü aralığında siparişiniz kargoya teslim edilmektedir.

Dalkılıç Spor firması hakkında bilinmesi gerekilenler

Orijinal Adidas spor ayakkabı modellerinin satışı yapan Dalkılıç Spor, uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Bu açıdan müşterileri için kampanya dönemlerinde indirimler yapmaktadır. Belirli dönemlerde yapılan bu indirimler, uygun fiyatlar ile orijinal spor ayakkabı satın alınabilmesini kolaylaştırmaktadır. Ancak bütün ürünler mağazada mevcut değildir. Bunun için satın almak istediğiniz ürünü müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorgulayabilirsiniz. Eğer ürünün mağazada satışı yok ise online olarak sipariş verebilirsiniz. Bu açıdan kişisel bilgilerin ve kart bilgilerinin korunabilmesi adına 3D güvenli alışveriş yöntemini kullanmaktadır. Böylelikle tüm bilgiler 256 bit şifrelemeyle korunmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin orijinal olup olmadığı Adidas markasının modelleri müşteri hizmetleri aranarak teyit edilebilmektedir.

adidas spor ayakkabısı

Eğer satın aldığınız ürünün değişimini yapacaksınız, bu durumda ürünün Dalkılıç Spor firmasına ulaşmasından sonraki 10 iş günü içinde yapılmaktadır. Eğer ürünün iptal edilmesini istiyorsanız, bunun için eğer ürün kullanılmadıysa 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz bir şekilde geri gönderimini yapabilirsiniz. Ancak farklı bir kargo firması ile ürün iptali yapılacaksa, bu durumda kargo fiyatını sizin ödemeniz gerekmektedir. Para iadesi ise 3 iş günü içinde gerçekleşmektedir.

Adidas spor ayakkabı çeşitleri

Dalkılıç Spor tarafından satışı yapılan spor ayakkabı modelleri hem günlük kullanım hem de ilgilenilen spor dalına özgü olarak çeşitlenmektedir. Her türlü ihtiyacın karşılanabilmesi için birçok seçenek bulunmaktadır. Böylelikle bir yandan konforlu bir deneyim yaşama imkanı elde edilirken bir yandan da performans arttırılmaktadır. Bu açıdan Adidas spor ayakkabı çeşitleri aşağıdaki şekilde kategorilere ayrılmaktadır:

  • Basketbol
  • Futbol
  • Koşu
  • Lifestyle
  • Outdoor
  • Skateboarding
  • Tenis
  • Training
  • Yüzme

Bütün bu spor ayakkabı çeşitleri ihtiyaçlarını karşılamak adına özel olarak üretilmiştir. Soğuk hava için koruma sağlayan bu ayakkabılar, nemi dışarı atarak ısının kontrol edilmesine de yardımcı olmaktadır. Özellikle outdoor ayakkabı kullanımı için dayanıklılık sağlaması adına Adidas spor ayakkabıları nefes alan ve su geçirmez bir teknolojiye sahiptir. Tüm bu özelliklerden yararlanmak için ise Dalkılıç Spor mağazaları ve web sitesi ziyaret edilebilir.

Tüm ürün ve modelleri incelemek için: https://www.dalkilicspor.com/