Bodrum’da bir kadın hiç tanımadığı erkeğin saldırısına uğradı: ‘Beni Allah gönderdi, seni öldürmem lazım’

Bodrum’da bir kadın hiç tanımadığı erkeğin bıçaklı saldırısına uğradı. ‘Beni Allah gönderdi, seni öldürmem lazım’ diyen şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

bodrum

Muğla’da 39 yaşındaki Zeynep Özcan, evinin önünde tanımadığı bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Tutuklanan zanlının saldırı sırasında “Beni Allah gönderdi, seni öldürmem lazım” dediği öne sürüldü.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 39 yaşındaki Zeynep Özcan evinin önünde tanımadığı Yunus Tarhan’ın bıçaklı saldırısına uğradı.


Kollarından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan kadını çevredekiler kurtardı. Saldırgan Yunus Tarhan ise otomobille kaçmaya çalışırken jandarma tarafından yakalandı. Tutuklanan Tarhan’nın saldırı sırasında “Beni Allah gönderdi, seni öldürmem lazım” dediği öne sürüldü.

Kapıyı açarak saldırganı uzaklaştırmaya çalışan Özcan, Yunus Tarhan’nın bıçaklı saldırısına uğradı. Özcan’ın çığlıklarını duyan çevredekiler ve o sırada işten gelen kadının eşi yardıma koştu. Uzun süre Özcan’ı darbeden ve bıçakla yaralayan Yunus Tarhan’nın saldırı sırasında “Beni Allah gönderdi, seni öldürmem lazım” dediği öne sürüldü.

Kolunda ve vücudunun çeşitli yerlerinde 15’ten fazla bıçak yarası olan Zeynep Özcan, hastaneye kaldırıldı. Tarhan ise bir kişiye ait otomobille kaçmaya çalışırken jandarma ekiplerince yakalandı.


Jandarma’daki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Tarhan çıkarıldığı mahkemede verdiği ifadesinde “Canım öyle istedi ondan dolayı saldırdım” dediği öğrenildi. Tarhan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Şiddet, virüsten bile daha tehlike hale gelmeye başladı!