Cem Yılmaz: Hayat pahalılığından yakınmayan ya hırsızdır ya deli!

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan komedyen Cem Yılmaz, ekonomiyle ilgili dikkat çeken mesajlar verdi: Hayat pahalılığından yakınmayan ya hırsızdır ya deli!

Cem yılmaz

“Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli” diyen komedyen Cem Yılmaz, her şeyi simit fiyatı üzerinden tartışılmasından şüphelenmesi gerektiğini söyledi.

Sosyal medyadan yaptığı değerlendirmeye yapılan yorumlara da cevap veren Cem Yılmaz şöyle yazdı:


• Eskiden şey vardı , ödediğiniz vergiler size yol, su, elektrik olarak geri dönüyor !! Bir çok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti dönen yok seferinden. Bence hayat pahalılığından yakınmayan biri, ya hırsızdır ya deli. İyi günler.


• Otomobil Avrupa’da bu kadarken bizde niye bu kadar diyosun, “e var ki alıyon” diyo …lan herşey bu kadar pahalı olmasa sen de alıcan. Herseyi simit üzerinden konuşmaktan zaten şüphelenmek lazım. “Bari simit pahalı olmasın” diye ideal mi olur. Peh !


• İşine bak Ceeam! Bakıyorum zaten kurumlar vergimi gecen hesapladıık da o yüzden konuşuyorum…yoksa biz de mi “Simit çok pahalı yaa ” diyip sıramızı savalım mı ? Memleket diyorum …zengin …zengin ! Yalnızca bizim haberimiz yok ! Misal hava 32 derece hissedilen 18 gibi düşün.”

Ceylan Ertem doğalgaz faturasını paylaştı: Haram ola! İndigo Dergisi’ni Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!