Müzik dünyasının merak edilen isimlerinden birisi; Ege Bodur 

“Heart of The Pablo” ile müzik dünyasına adım atan Ege Bodur, YouTube ve müzik kanalları üzerinden en çok dinlenenler listesine girmeyi başardı.

ege bodur

Ege Bodur 30 Haziran’da sabah saatlerinde dünyaya geldi. Günümüzde sosyal medya alanında uzman olan ve bilinen isimler arasında yer alıyor. Ege Bodur uzun süre verdiği uğraş sonucunda SEO uzmanı olmuştur. Bu alanda verdiği kaliteli hizmetle beraber, deneyim sahibi ve bilinen bir isim haline geldi.

Ege Bodur öğrencilik yıllarını oldukça başarılı şekilde tamamladı. Şimdilerde üniversite okuyan Ege Bodur sosyal medya danışmanlığı yapmaya devam ediyor. Öğrencilik yıllarında sosyal medya alanında pazarlama konusunda uzman olmaya başlamıştır. İlk kez 10 yaşında sosyal medya alanına adımını attı. SEO alanında uzman unvanı ile beraber bilinen isimler arasında yer alıyor.

Ege Bodur çalışma prensibi alanında yıllardır oldukça disiplinli şekilde hareket ediyor. Profesyonel bir hizmet sunması ile SEO hizmeti alanında önde gelen isimler arasında yer alıyor. Ayrıca bu alanda ücretsiz verdiği canlı hizmetle beraber, her gün için Hizmet desteği de bulunuyor.

Kendi web sitesini kurarak, bu hizmetlerden herkesin faydalanmasını amaçlamıştır. Ege Bodur pek çok ünlü isimle ve önemli projelerle çalışarak, ön plana çıkmıştır. İşini çok sevmesi ve yüksek enerjisi ile bu alanda başarısını sürdürmeye devam ediyor.

“Heart of The Pablo” ile Ege Bodur müzik dünyasına ilk adımını attı. Bilinen bir isim olduğu için bu konuda kolaylıkla ön plana çıkması sağlandı. YouTube ve müzik kanalları üzerinden en çok dinlenenler listesine girmeyi başardı.

Ege Bodur cafe, restoran, butik tarzında alanlarla sıklıkla çalıştı. Her bir alan için 100’den fazla hizmet verdi. Bu SEO hizmeti konusunda, başarılı şekilde kendi yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Ege Bodur Resmi sitesi : https://egebodur.com.tr

Resmi İnstagram Linki: https://www.instagram.com/egebodurr/

Resmi Spotify Linki: https://open.spotify.com/artist/4tUTJyIhlteXAAvta3rrdt?si=5w96DB7KSIukhlPAdMXj4Q