Gökhan Tolu asılsız iddialara sosyal medyadan cevap verdi

Almanya’da yaşayan iş insanı ve Sosyal Medya Danışmanı Gökhan Tolu, hakkında ortaya atılan asılsız iddialara sosyal medyadan cevap verdi.

gökhan tolu

Geçtiğimiz günlerde, Almanya’da yaşayan ünlü Sosyal Medya Danışmanı Gökhan Tolu hakkında yapılan montaj haber sonrası ekibi tarafından Mac adresi ve Dns’ine ulaşılan G.H. isimli sosyal medya korsanının evine Siber Suçlarla Mücadele polisi tarafından baskın yapıldı. Gözaltına alınan şahıs pişman olduğunu söyledi.

Gökhan Tolu, olay ile ilgili olarak şunları söyledi:

“10 yıldan beri Almanya’da ticaret ile uğraşıyorum ve son 3 yıldır dijital sektörde faaliyet gösteren bir firmanın CEO’luğunu üstleniyorum. Geçtiğimiz günlerde isim benzerliği olan bir şahıs hakkında çıkan habere benim sosyal medya paylaşımı yaptığım resmimi montajlayarak sosyal medya gruplarında paylaşarak hakkımda komplo kuran şahsı ekip arkadaşlarım kısa sürede tespit ederek gerekli birimlere bildirdiler, haberi yayınlayan sitenin erişimine engel koyarak haberin linklerini sildiler. Buradan bizi seven iş yapan yanımızda duran iş arkadaşlarıma ve dostlarıma şunları söylemek istiyorum, taklitler asillerini yüceltir ve unutmayalım atalarımızın sözü olan meyve veren ağaç taşlanır. Biz işimizi her zaman en iyi şekilde en kaliteli ürünlerle en hızlı zamanda yapmaya devam edeceğiz.”