2022 Ordu Tanıtım Günleri düzenlenecek mi? Mehmet Duman açıkladı!

Mehmet Duman, Türkiye’nin en yeşil şehirlerinden biri olan Ordu’yu yeşilin ve mavinin başkenti olarak tanınıyor. Geçtiğimiz senelerde Ordu Tanıtım Günleri büyük bir özenle hazırlanıyordu. Peki 2022 yılında Ordu Tanıtım Günleri yapılacak mı?

ordu tanıtım günleri

Anadolu Ordulular Federasyonu Başkanı Mehmet Duman ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Valisi Tuncay Sonel öncülüğünde bir program düzenlendi. Yeşilin ve mavinin başkenti Ordu Tanıtım Günleri değerli sanatçıların da yer alacağı sahne programlarıyla 12 ile 15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Yeşilin Ve Mavinin Başkenti Ordu Tanıtım Günleri Nerede Yapılacak?

Pek çok ünlü ismin katılacağı Ordu Tanıtım Günleri Ankara Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek. 12-15 Mayıs tarihleri arasında yapılan organizasyona tüm halk davet edildi. Yeşilin ve mavinin başkenti Ordu Tanıtım Günlerine katılacak sanatçı listesi ise şöyle;


  • Hülya Polat
  • Haluk Levent
  • İsmail Türüt
  • Sevda Gül
  • Aydın Beyoğlu
  • Gaye Aksu
  • Ezel Kalender
  • Zülfiye & Erdoğan Şahin
  • Nurşen Karayanız

Ayrıca bürokrasinin önemli isimleri arasında yer alan ilçe belediye başkanları ve bürokrasinin önemli isimleri organizasyonun farklı günlerinde vatandaş ile buluşacak. İsa Çiçek, Recep Demirci, Musa Kuru, Yaşar Duman, İsa Demirci, Yüksel Cürebal, İlker Kaçak  ve Dış işleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran bu tanıtım günü için destek olan ve sponsor olarak yer alan isimlerden.


Kaynak: https://favoriordu.com/gundem/2022-ordu-tanitim-gunleri-duzenlenecek-mi-nerede-yapilacak-mehmet-duman-acikladi/


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.