Daniel Lau-Lopez: Başarılı bir girişim hikayesi

Yaptığı büyük çaplı yatırımlar ile gündeme gelmeye devam eden Amerikalı iş insanı Daniel Lau-Lopez, başarılı girişim hikayesiyle tanınıyor.

daniel lau lopez

ABD’de, Maryland’de doğan Daniel Lau-Lopez, Maryland üniversitesinden mezun olduktan sonra güzellik sektöründe kurduğu çeşitli startup’lar ile çalışmaya başladı. Yıllar geçtikçe ve sosyal medya giderek daha fazla kullanıcıya eriştikçe Lau-Lopez bu alandaki bir açığı fark etti ve gerçekleştirdiği girişim ile sosyal medya ağları üzerindeki fenomenler ile iş dünyası arasındaki bağlantıyı sağlamaya başladı. Lau-Lopez’in kurduğu girişim kısa sürede çok fazla takipçiye ve müşteriye erişti. Ünlü iş adamı Resmi Instagram hesabı @daniel.laulopez’de bizzat açıkladı.

yatırımcı

Lau-Lopez, sadece sosyal medya fenomenleri ile değil aynı zamanda kast ajanslarıyla, modellerle ve moda firmalarıyla da çalışmakta. Daniel Lau-Lopez’in Türkiye’de yaptığı yatırımlardan birisini de ülkemizin yükselen tesettür moda firmalarından Vakfe Moda’ya yapması da bu açıdan şaşırtıcı bir gelişme değildir.

Ünlü iş adamı Daniel Lau-Lopez, pek çok farklı sektörde de adını duyurmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda Türkiye’de yaptığı çeşitli yatırımlar ile gündeme gelen Lau-Lopez, Türkiye’nin gelişen ekonomisinin yatırımcılara çok fazla şey vadettiğini söylüyor.

lopez

Ünlü iş adamı Daniel Lau-Lopez, Türkiye’nin başta Avrupa ve Asya ülkeleri için değerli ve canlı bir pazar olduğunu, kendisinin de bu canlı pazarı bir fırsat olarak gördüğünü belirterek Türkiye’de yapacağı gelecek yatırımlar konusunda da heyecanlı olduğunu söyledi.

Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.