Erdoğan’ı taklit eden gencin akaryakıt videosu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taklit eden Muhammed Nur Nahya, artan akaryakıt fiyatlarını konu alan bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

erdoğan taklit videosu

Video aşağıda – Erdoğan’ı taklit eden gencin akaryakıt videosu sosyal medyayı salladı.

Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini ve tonlamalarını taklit ederek çektiği videolarla büyük bir takipçi kitlesi kazanan Muhammed Nur Nahya isimli genç son parodisiyle yine gündemde.


TikTok’ta Mahyabey mahlasıyla videolarını yayınlanan Nahya, Erdoğan’ı bu sefer de benzincide taklit etti.

Erdoğan’ın, aracına 50 TL’lik benzin almasından sonra yaşananları esprili bir dille anlatan Kahya’nın videosu kısa sürece milyonlarca kez izlendi.

Görüntülerde benzine gelen zamlar, benzin istasyonlarındaki boşluklara gönderme yapılıyor.

İşte o video:


Çay dağıtan lise öğrencilerine ‘Cumhurbaşkanını alaylı bir tavırla taklit etme’ tutanağı


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.