Ev fiyatlarını soran Hande Fırat’a Şahan Gökbakar’dan yanıt: Ayılmanızı bekliyorum!

Gazeteci Hande Fırat ev fiyatları ve kiraların neden bu kadar yüksek olduğunu sordu. Komedyen Şahan Gökbakar ise, “Ayılmanızı bekliyorum” yanıtını verdi.

Ev fiyatları

Satılık ev fiyatları ve kiralık dairelerle ilgili tartışmalar sürüyor. İnsanların ev alamadığı ve daire kiralamakta zorlandığı bu süreçte birçok kesimden tepkiler geliyor.

Bu tepkilerden biri de komedyen Şahan Gökbakar’ın gazeteci Hande Fırat’a sosyal medyada yazdığı yorum oldu.


Hande Fırat, Twitter hesabından, “Ev fiyatları ve kiralar !!! Niye bu kadar yüksek? Yanıtlarınızı bekliyorum” paylaşımı yaptı.


Şahan Gökbakar: Neden yüksek ya deliriceeem?!? Ayılmanızı bekliyorum!

Şahan Gökbakar ise Fırat’ın bu paylaşımını alıntılayarak, “Ben de çok şaşırdım gerçekten…Şaşkınım şu an! Neden bu kadar yüksek hakikatten? Yanıtları bekliyorum, ama nolur saçma sapan ekonomi berbat, Araplar ev alıyor, enflasyon %140 falan diye deli saçması şeyler yazmayın arkadaşlar! Neden yüksek ya deliriceeem?!? Ayılmanızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.


Diğer yanıtlar: 

Erdoğan imzaladı: Yabancıya konut satana devlet desteği verilecek


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.