İmam, Survivor’a isyan etti: 20 tane yarı çıplak kadın ve erkek her gece evlerimize giriyor!

Türkiye’de nerede çekildiği bilinmeyen bir caminin imamı Survivor yarışmasına isyan etti. İmam, vaaz sırasında “Bir adada 20 tane yarı çıplak kadın, 20 tane yarı çıplak erkek Survivor diye bir yarışma adı altında her gece televizyondan evlerimize giriyor” dedi.

imam survivor

Video aşağıda – Sosyal medyada paylaşılan ancak nerede çekildiği bilgisi paylaşılmayan görüntülerde imamın Survivor yarışmasına gösterdiği tepki gündem oldu.

Vaaz veren imam, Tv8’de yayınlanan Survivor’a tepki göstererek “Bir adada 20 tane yarı çıplak kadın, 20 tane yarı çıplak erkek Survivor diye bir yarışma adı altında her gece televizyondan evlerimize giriyor” dedi.


Video görüntülerindeki imam, şu ifadeleri kullanıyor:


Bir adada 20 tane yarı çıplak kadın, 20 tane yarı çıplak erkek Survivor diye bir yarışma adı altında her gece televizyondan evlerimize giriyor. Müslüman oturup bunu izliyor ve bu Survivor reyting yapıyor reyting. İzlenme rekorları kırıyor. Kim izliyor bunları bana söyleyin. Günümüz Müslümanı aziz kardeşlerim sadakati kaybetti. İslam’ı sadakati kaybettik diye bu hale geldik.

Ajda Pekkan: Metroya hiç binmedim, Marmaray’ı çok merak ediyorum