Kazı Kazan’dan önce 2 bin TL kazandığını düşünen vatandaş 2 milyon TL kazandığını öğrendi

Sakarya’da, Kazı Kazan’dan önce 2 bin TL kazandığını düşünen vatandaş 2 milyon TL kazandığını öğrendi. İlk iş veresiye defterindeki borçları ödedi.

Kazı Kazan

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde Kazı Kazan oynayan bir adam 2 milyon TL kazandı. Kazandığı rakamı görünce önce 2 bin TL sanan talihli adam önce kupon aldığı büfenin veresiye defterini ödedi, ardından büfe sahibi Fatih Bayram’a motosiklet hediye etti.

“Baya mutlu oldu, sevinçten heyecan yaptı. ‘Beni evime bırakır mısın’ dedi. Ben de özel aracımla kendisini evine kadar bıraktım. Sabah da tekrar kendisini alıp, ikramiyesini almaya gittik. Biraz borçları varmış, Ramazan ayında yüzü biraz olsun gülmüş oldu. Bizim de yüzümüz gülmüş oldu.”“Ertesi gün kendi gönül rızasıyla gelmiş, babam İbrahim Bayram’a ‘Ne istersiniz’ diye sormuş ve bir motosiklet hediye etmiş. Aynı zamanda mahallede 7- 8 kişinin yaklaşık 4 bin 500 liralık ekmek, süt ürünleri gibi veresiye borçlarını kapatmış. Bize bu şekilde bir faydası da oldu. İkramiye bizim bayimizden çıktığı için çok sevinçliyiz ve mutluyuz.”

Yeni ÖTV düzenlemesi ile hangi telefon modelinin fiyatı düşecek?