Başarılı menajer ve organizatör Alper Ajda

Menajerlik camiasında son zamanlarda yaptığı anlaşmalarla kendisinden söz ettiren bir isim var; Alper Ajda. Müzik camiasında pop ve rap sanatçılarıyla çalışmalar yapan menajer; Murat Boz, Ben Fero, Sıla gibi isimlerle turneler düzenlemesinin yanı sıra, ünlü pop yıldızı Simge’nin Avrupa’daki menajerlik işlerini yürütmektedir.

alper ajda

Alper Ajda, Amsterdam’da doğdu. Şu an kendisi 41 yaşındadır. Kısa zaman içerisinde menajerlik ve organizatörlük sektöründe büyük başarılara imza attı. Menajerlik işlerine başladığı Amsterdam’da Ajda World adlı şirketini kurdu. İşlerine ilk günkü heyecanıyla ve isteğiyle devam eden başarılı menajer, Avrupa’da ve Türkiye’de ünlü isimlerle yaptığı menajerlik çalışmaları ve organizasyonlarıyla adından çokça söz ettirmeye başladı.

Çalıştığı isimler ondan oldukça memnun kaldılar. Çalıştığı isimler için oldukça rahat bir iş ortamı yarattı. Alper Ajda için büyük organizasyonlar hiçbir zaman zor olmadı. O organizasyon yapmaktan her zaman keyif aldı

Gelecekte gerçekleştirmek istediği hedefler var!

Bugüne kadar birçok başarılı işe imza atan Alper Ajda için durum bununla sınırlı kalmıyor. Gelecekte gerçekleştirmek istediği çok önemli planları var. Geçen sene Bodrum, Dubai, İstanbul, Çeşme gibi yerlerde organizasyonlar yapan başarılı menajerin hedefi, dünyanın tüm ülkelerinde festivaller organize etmek. Avrupa’da gerçekleştirdiği yaz turneleri onun olmazsa olmazları. Bu turneleri ve organizasyonları hep en iyi şekilde yapmak istiyor. Avrupa’da ve Türkiye’de yaptığı organizasyonlarla daha şimdiden en iyi organizatörler arasında anılıyor.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.