Başarılı menajer ve organizatör Alper Ajda

Menajerlik camiasında son zamanlarda yaptığı anlaşmalarla kendisinden söz ettiren bir isim var; Alper Ajda. Müzik camiasında pop ve rap sanatçılarıyla çalışmalar yapan menajer; Murat Boz, Ben Fero, Sıla gibi isimlerle turneler düzenlemesinin yanı sıra, ünlü pop yıldızı Simge’nin Avrupa’daki menajerlik işlerini yürütmektedir.

alper ajda

Alper Ajda, Amsterdam’da doğdu. Şu an kendisi 41 yaşındadır. Kısa zaman içerisinde menajerlik ve organizatörlük sektöründe büyük başarılara imza attı. Menajerlik işlerine başladığı Amsterdam’da Ajda World adlı şirketini kurdu. İşlerine ilk günkü heyecanıyla ve isteğiyle devam eden başarılı menajer, Avrupa’da ve Türkiye’de ünlü isimlerle yaptığı menajerlik çalışmaları ve organizasyonlarıyla adından çokça söz ettirmeye başladı.

Çalıştığı isimler ondan oldukça memnun kaldılar. Çalıştığı isimler için oldukça rahat bir iş ortamı yarattı. Alper Ajda için büyük organizasyonlar hiçbir zaman zor olmadı. O organizasyon yapmaktan her zaman keyif aldı

Gelecekte gerçekleştirmek istediği hedefler var!

Bugüne kadar birçok başarılı işe imza atan Alper Ajda için durum bununla sınırlı kalmıyor. Gelecekte gerçekleştirmek istediği çok önemli planları var. Geçen sene Bodrum, Dubai, İstanbul, Çeşme gibi yerlerde organizasyonlar yapan başarılı menajerin hedefi, dünyanın tüm ülkelerinde festivaller organize etmek. Avrupa’da gerçekleştirdiği yaz turneleri onun olmazsa olmazları. Bu turneleri ve organizasyonları hep en iyi şekilde yapmak istiyor. Avrupa’da ve Türkiye’de yaptığı organizasyonlarla daha şimdiden en iyi organizatörler arasında anılıyor.