Orhun Kalender (Theorhun) Kimdir?

Birçok kişinin takip ettiği Instagram fenomeni Orhun Kalender sadece bir fenomen değil aynı zamanda büyük isimlerle çalışan ve çalışmaya devam eden bir video editörü ve fotoğrafçı. Merak ettiğiniz soruların cevabı burada! İşte Orhun Kalender ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar…

Orhun Kalender Theorhun

1999 yılında doğmuş olan genç ve tecrübeli yetenek son zamanların gözde isimlerinden. Orhun Kalender güncel hesabı 100 bin üzerinde olan bir fenomenden ziyade ünlü bir fotoğrafçı ve editör. Kendisinin başarı hikayesinin başlangıcı 2017 yılı diyebiliriz. 2017 yılında eğitim için gittiği Londra’da, 2021 yılında Theorhun adlı şirketini kurup hayali olan iş sektörüne adım atmıştır.

Aktif olarak Londra ve çevresinde çalışmaya devam eden Orhun Kalender’in yaz sezonunda bomba işlerle Avrupa’da olacağı tahmin ediliyor.

Çalıştığı İsimlerle de Dikkat Çekiyor!

Çalıştığı isimler ile dikkat çeken Orhun Kalender’in çalıştığı isimleri araştırdık. Nicky Romero, Alok, Firebeatz, Dubvision, Danny Avilla, Juicy M, Nervo, Jay Hardway, Ummet Ozcan, R3hab, Lucas & Steve, Purple Disco Machine, Vini Vici, Ruben De Ronde, Malaa ve son olarak İtalyan techno kraliçesi Deborah De Luca ile çalışmış ve adından söz ettirmiş. Kendisinin yeteneği onu tercih edenlerin listesine baktığınızda fark ediliyor.

Bakalım Theorhun yükseliş ivmesini en zirveye kadar sürdürebilecek mi? Türk halkı Londra’da, Kalander’in zirveye ulaşması için resmen can atıyor.