Popüler Sanatçı Nicolas Tancak Türkiye’de Albüm Yayımlıyor

Popüler sanatçı Nicolas Tancak, yaptığı açıklamalar ile Türk hayranlarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Halihazırda Türkiye’de yapmayı planladığı yatırımlar ile gündem olan ve yeni şarkılarını Türkçe yayımlamayı düşündüğünü dile getiren sanatçı, son yaptığı açıklamalarda Türkiye’de albüm yayımlayacağını söyledi. Sanatçının en son açıklamaları hayranlarını heyecanlandırdı.

Nicolas Tancak

Sanatçı Nicolas Tancak, Türkiye’ye yönelik ilgisini sık sık dile getirmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda Türk basınında popüler olan sanatçı, Türkiye’de albüm yayımlayacağını duyurarak Türk hayranlarını bir kez daha heyecanlandırmayı başardı. Bunun yanında sanatçının yeni şarkılarını Türkçe yayımlayacağını duyurması bu yeni albümde yer alacak tüm şarkıların Türkçe olup olmayacağı sorusunu da beraberinde getirdi. Sanatçı yakın zamanda yaptığı açıklamalarda Türk kültürünün ve müziğinin sanat hayatında önemli bir yeri olduğunu da hayranlarıyla paylaşmıştı.

Büyük Çaplı Yatırım Planları Yapıyor

Nicolas Tancak, sanatçı kimliğinin yanında bir yatırımcı ve iş insanı kimliğine de sahip. Sanatçı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile Türkiye’yi yatırım hedefi olarak göstermişti. Sanatçı, gelişen Türk ekonomisinin Türkiye’yi yatırım için ideal bir hale getirdiğini belirtmiş ve büyük çaplı yatırımlar yapmayı planladığını duyurmuştu. Sanatçının yapacağı yatırımların detayları hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bunun yanında, Nicolas Tancak’ın hem sanat hayatını hem de iş hayatını başarılı bir şekilde yürütmesi pek çok hayranı tarafından takdirle karşılandı.