İlişkiyi analiz eden kişilik testi: Resimde ilk ne görüyorsunuz?

Herkesin ilişkilerde romantiklik düzeyi, aşk algısı ve bunu yansıtma biçimi farklı. Peki, siz ne kadar romantiksiniz ya da romantik misiniz? Bu sorunun cevabını ortaya çıkaracak bir kişilik testi…

ilişki kişilik testi

İlişkiyi analiz eden kişilik testi: Resimde ilk ne görüyorsunuz?

Kişilik testi romantik olup olmadığınızı ortaya çıkarıyor. İlişkilerde davranışlarınızı anlamlandıramıyorsanız mutlaka kendinizde keşfedemediğiniz özellikleriniz vardır. Romantik biri olduğunuzu düşünüyorsanız muhtemelen bunu yansıtmaktan çekinmiyorsunuz.


Romantizm konusunda nerede olduğunuzu merak ediyorsanız bu kişilik testi tam size göre. Your Tango’da yer alan kişilik testi ilişkilerde romantik olup olmadığınızı ortaya çıkarıyor.

İlk kafatası görenler

Önce kafatasını gördüyseniz, insanlar “romantizm” gibi şeyler için zaman, enerji veya çaba harcamadığınızı düşünür. Çevrenizdeki insanlar sizin zeki ve gerçekçi olduğunuzu görürler ve bunun, ortalama bir insanın “uçarılık” olarak adlandırabileceği şeylere karışmadığınız anlamına geldiğini varsayar. Gerçek şu ki, doğru yapıldığında romantizm için zaafınız var. Romantizmin kişisel, özel ve özel olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Ama insanların senin hakkında bunu öğrenmesinden endişe ediyorsun. Çünkü bilseler sana farklı davranmaya başlayacaklarını düşünüyorsun.

İlk önce erkek görenler

İlk önce çocuğu gördüyseniz, kabul etmekten hoşlanmasanız da, insanlar romantik olan her şeye çocuksu bir tutkunuz olduğunu düşünür. Kendinizi çok romantik, hatta çok “kız gibi” biri olarak düşünebilirsiniz, ancak çevrenizdeki insanlar, kalbinizde bir çocuğun kendi peri masalınızın sonunu deneyimleme arzusuna sahip olduğunuzu düşünüyor. Gerçek hayatta romantizm sizi bulursa, asla toparlayamayacağı için onu görmezden gelebileceğiniz duygusu veriyorsunuz.

İlk önce kız görenler


İlk önce kızı gördüyseniz, insanlar aşk ve romantizmle ilgili her şeye takıntılı olduğunuzu düşünüyorlar. Romantik çizginiz konusunda dışarıdasınız ve gururlusunuz, ancak bazen etrafınızdaki insanların kafası karışabilir ve aşk, flörtün sizi gerçekten ilgilendiren şeyler olduğunu düşünebilir.

Kişilik testi: Karakteri ortaya çıkaran optik illüzyon


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.