Uluslararası Yatırımlarıyla tanınan Mariana Morais Türkiye’de Over The Top SEO ile adını duyurmaya başladı

Artık sevenleri tarafından yalnızca bir Instagram modeli olarak değil, aynı zamanda büyük bir yatırımcı olarak bilinen Mariana Morais, özellikle kadın takipçilerine olumlu bir örnek oluyor.

Mariana Morais

Sevenlerine, aslında yapılan şeylerin ne kadar büyük olduğunu, bunun cinsiyetle alakalı olmadığını, odaklanılması gereken şeyin bir cinsiyetten öte başarının ta kendisi olduğunu vurguluyor. Alanında daha eski, tecrübeli ve gelişmiş olan tüm yatırımcıların ağzını açık bırakan Mariana Morais, sevenlerini yeni ortaklıklarıyla merakta bırakıyor.

Ara sıra Instagram üzerinden kariyeri hakkında duyurular yapan ünlü iş kadını, yaptığı duyurulara bakılırsa kendinden çok fazla emin. Takipçileri şimdiden onun adına heyecanlı gibi görünüyor. Takipçilerinin manevi desteğinden beslendiğini söyleyen Mariana Morais, yaptığı işleri yalnızca kendi için değil, tüm girişimci kadınlar için yaptığından bahsetmeden geçmiyor.

Over The Top SEO’nun %20 hissesini alan ünlü girişimci Mariana Morais, adını Türkiye’de duyurmaya başladı bile. Türkiye’deki önde gelen yatırımcılar tarafından ilgi gören Mariana Morais, şimdiden kendini sektörde tanıtmaya başladı bile.

overthetopseo

Türkiye’nin girişim ve yatırım alanında en iyi ülkeler arasında olduğunu düşünen ünlü iş kadını, Türkiye’de de yapacağı yatırımlarla adını fazlasıyla duyuracağından bahsediyor. Amacının daha fazla kitleye ulaşmak olduğunu belirten Mariana Morais, sağlam temelli yatırımlar için adımlarını yavaş yavaş atılması yönünde kararlı gibi. Yaptığı yatırımlarla ve girişimlerle, Türk kadınları da dahil tüm dünyadaki kadınlara girişimcilik konusunda oldukça örnek oluyor.