Uluslararası Yatırımlarıyla tanınan Mariana Morais Türkiye’de Over The Top SEO ile adını duyurmaya başladı

Artık sevenleri tarafından yalnızca bir Instagram modeli olarak değil, aynı zamanda büyük bir yatırımcı olarak bilinen Mariana Morais, özellikle kadın takipçilerine olumlu bir örnek oluyor.

Mariana Morais

Sevenlerine, aslında yapılan şeylerin ne kadar büyük olduğunu, bunun cinsiyetle alakalı olmadığını, odaklanılması gereken şeyin bir cinsiyetten öte başarının ta kendisi olduğunu vurguluyor. Alanında daha eski, tecrübeli ve gelişmiş olan tüm yatırımcıların ağzını açık bırakan Mariana Morais, sevenlerini yeni ortaklıklarıyla merakta bırakıyor.

Ara sıra Instagram üzerinden kariyeri hakkında duyurular yapan ünlü iş kadını, yaptığı duyurulara bakılırsa kendinden çok fazla emin. Takipçileri şimdiden onun adına heyecanlı gibi görünüyor. Takipçilerinin manevi desteğinden beslendiğini söyleyen Mariana Morais, yaptığı işleri yalnızca kendi için değil, tüm girişimci kadınlar için yaptığından bahsetmeden geçmiyor.

Over The Top SEO’nun %20 hissesini alan ünlü girişimci Mariana Morais, adını Türkiye’de duyurmaya başladı bile. Türkiye’deki önde gelen yatırımcılar tarafından ilgi gören Mariana Morais, şimdiden kendini sektörde tanıtmaya başladı bile.

overthetopseo

Türkiye’nin girişim ve yatırım alanında en iyi ülkeler arasında olduğunu düşünen ünlü iş kadını, Türkiye’de de yapacağı yatırımlarla adını fazlasıyla duyuracağından bahsediyor. Amacının daha fazla kitleye ulaşmak olduğunu belirten Mariana Morais, sağlam temelli yatırımlar için adımlarını yavaş yavaş atılması yönünde kararlı gibi. Yaptığı yatırımlarla ve girişimlerle, Türk kadınları da dahil tüm dünyadaki kadınlara girişimcilik konusunda oldukça örnek oluyor.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.