İş İnsanı Ulvi Tokdemir’den Çiftçilere Destek

Hayatını tarıma adamış olan Ulvi Tokdemir, Plant Activity ile çiftçilerin tüm sorunlarına doğal ve etkili çözümler sunuyor!

ulvi tokdemir

İş insanı Ulvi Tokdemir, son dönemlerde çiftçilere sunduğu yeni marka ürünüyle adeta çiftçilerin odak noktası haline geldi. Zirai don, çoraklaşma ve verimsizleşme gibi etkilerin günümüzde tarım faaliyetlerini sadece Türkiye’de değil tüm dünyada olumsuz etkilemesi bu yönde ciddi bir araştırma ve çalışma yapmaya sevk etmiştir.

30 yıla yakın bir süredir tarım ile iç içe olan iş insanı Ulvi Tokdemir, bu süre içerisinde tarımda verimliliğin azalmasına yönelik nedenler üzerine eğildi ve bu yönde birçok çalışmalar yaptı. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde görülen bu sorunlar, tüm dünyayı adeta alarma geçirmişti. Tarım sektörünün ileri gelen isimlerinden olan Yavuzoğulları Tarım da bu noktada bilimsel verilere dayanan detaylı çalışmalar yaptı. Bu çalışmalar neticesinde ise çiftçilere tam destek sağlayacak o müjdeli haber geldi!

Çiftçilerin tarımda verimsizliğin önüne geçerek bereketli ve verimli bir sezon geçirmelerini sağlayacak olan Plant Activity, Ulvi Tokdemir öncülüğünde piyasaya sürüldü. Yaptığı röportajlarda organik sıvı gübre hakkında önemli detaylar veren Tokdemir, bu ürünün birkaç maddenin karıştırılması ile yapılmadığının evveliyatının 15 yıl gibi uzun bir süreye dayandığının da altını çizdi.

Artık Mahsuller Daha Verimli ve Daha Sağlıklı Olacak!

Türkiye’de 2 sene gibi kısa bir sürede kendisini kanıtlayan Plant Activity, Ulvi Tokdemir’in gerçekleştirdiği bir hayal olarak tanımlanıyor. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde tarım sektöründe birinciliğe oynayan organik sıvı gübre, daha şimdiden bu hedefine koşar adımlarla ilerliyor.

Zirai don, çoraklaşma, bitki yapısındaki sorunlar gibi tarım sorunları yaşayan tüm çiftçilere müjdeli haberi veren Tokdemir, artık doğru planlama ve gübreleme ile çiftçilerin her sezon yüzlerinin güleceğini açıklarken aynı zamanda emekçi çiftçilere de altın değerinde tavsiyeler vermeyi unutmadı.

Bitkinin ve toprağın yapısının bilinmesinin son derece önemli olduğunu vurgulayan Yavuzoğulları Yöneticisi Ulvi Tokdemir, adeta bebeği gibi yeşertip büyüttüğü Plant Activity organik sıvı gübreyi kesinlikle diğer ürünlerle karıştırmamalarını dile getirdi.

Bitkinin beslenmesinde, toprağın çoraklaşmasını önlemede ve aynı zamanda toprağın en organik haliyle en verimli hale gelmesinde etkili olan organik sıvı gübrenin içerisinde birçok etkili madde bulunuyor. Bu maddelerin her birisi organik olmakla birlikte aynı zamanda bilimsel çalışmalara dayandırılmış maddeler olduğundan 2-3 tane maddenin karıştırılmasıyla üretilmiş ürünler ile aynı bantta kesinlikle yer almadığını da ifade etti.

Hedef ‘Dünya Markası’ Olmak!

Yavuzoğulları Tarım şirketi, Türkiye’nin ileri gelen şirketlerinden birisidir. Plant Activity ile güvenilirliğini ve başarısını bir kez daha kanıtlamış olan Yavuzoğulları Tarım, şimdi Plant Activity ile dünyaya açılarak tüm dünya ülkelerinde birinciliği hedefliyor. Rastgele değil toprağın ve bitkinin yapısına ve evrelerine göre 15 yıl gibi uzun bir sürede ortaya çıkmış olan Plant Activity ise bu birinciliği çoktan hak etti!

Tarım sektöründe kendisini gösteren sorunlara teknolojiyi yakından takip ederek etkili ve köklü çözümler bulmayı hedefleyen Yavuzoğulları Tarım, bu bağlamda çıkardıkları ürünlerin de dünya birinciliğine oynamasının ilk şartı olarak sonuçların en etkili şekilde görülmesi olduğunu düşünüyor.

Tamamen bilime dayalı olarak yaptıkları çalışmalar neticesinde Plant Activity’i sektöre kazandıran başta Ulvi Tokdemir olmak üzere Yavuzoğulları Tarım şirketi, elde edilen verilere bakıldığında ise bu hedefini büyük oranda Türkiye genelinde gerçekleştirmiş görünüyor. Ancak şirket hedefi daha da yükseklerde tutuyor. Çünkü onlara göre; Türkiye’de başarı sağlamak sadece ilk adımdı. İkinci aşama ise dünya genelinde söz sahibi olan tek marka olabilmek!