Birce Akalay: Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle!

Oyuncu Birce Akalay, döviz kurundaki yükselişe tepki göstererek “Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor. Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle ki göreceğiz” paylaşımı yaptı.

Birce Akalay

Oyuncu Birce Akalay sosyal medya hesabından hayat pahalılığı ve döviz kurundaki yükselişe isyan etti.

Birce Akalay paylaşımında, “Bıktım artık. Emeğimizin değeri, paramız iyiden iyiye pul oldu. İşçimiz, halkımız sefil oldu. Fakat birileri ülkeyi yemeye ve doyumsuzca satmaya devam ediyor. Yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle ki göreceğiz” ifadelerini kullandı.


Birce Akalay

Cem Küçük’ten Birce Akalay’a gözdağı: “Böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!”

Cem Küçük’ten Birce Akalay’a gözdağı geldi. Küçük, “Son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!” uyarısı yaptı.

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, “Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor, yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle” diyen ünlü oyuncu Birce Akalay’a sert çıktı. Birce Akalay’ın “yargılanacaklar” diyerek hükûmeti tehdit ettiğini belirten Cem Küçük köşesinde şunları yazdı:

Bunların hepsine bir özgüven gelmiş!

– Birce Akalay sosyal medyaya bakıyor. Konuşulanları duyuyor. Hükûmet kesin gidici, diyor. Bunların hepsine bir öz güven gelmiş. Birce Hanım, son 20 yıldır böyle konuşanlar ya içeri girdi, ya kaçtı ya da kariyerleri bitti!


Şu anda 17-25 Aralık öncesi hava var!

– Şu anda 17/25 Aralık öncesi ve sonrası hava var. Muhalefet de bu ortama güveniyor. Son sözü seçimlerde millet söyleyecek.

– Birce Hanım, bir zamanlar Mehmet Ali Alabora vardı. Gezi’de ağaçların bahane olduğunu söylemişti. Kendisi galiba Londra’da.

Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın

– Siz siz olun fazla öz güvenli olmayın. Temkinli olmak daha iyidir… Biz bu tehditleri belli ki seçimlere kadar duyacağız. Sonra kararı sandıkta millet verecek.

Birce Akalay’ı hedef alan Cem Küçük’e tepki: “Sen hangi ülkeye kaçacaksın bakalım?”

Cem Küçük’ün yazısı sosyal medyada tepki çekti. Cem Küçük ve Birce Akalay etiketleri Trend Topic listesinde yer aldı.


https://twitter.com/Exodia829193/status/1550407527116013569

Nişantaşı’nda bir kişi, mağazanın ortasında namaz kıldı