Saç ekimi yaptırınca 10 yaş gençleşen Arda Kural’ın son hali görenleri şaşırttı!

Kötü günleri geride bırakan ve ‘Yıldızlara Bak’ filmi ile mesleğine geri dönen Arda Kural’ın Instagram hesabından paylaştığı son hali gündem oldu. Saç ekimi yaptıran Kural’ın yeni hali dikkat çekti, sosyal medyada gündem oldu.

Saç ekimi

Bir döneme damgasını vuran yerli Leonardo DiCaprio’muz Arda Kural, sizin de bildiğiniz gibi zorlu günleri geride bırakmaya çalışıyor.

Yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle setlere uzun bir süre ara vermişti ve günlerce Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde de tedavi görmüştü. O dönemlerde de fiziksel olarak değişime uğramış ve tanınmayacak hale gelmişti.


Son süreçte yavaş yavaş kendisini toparlamaya çalışan ve “Yıldızlara Bak” filmi ile mesleğine de geri dönen Kural, kısa bir süre içinde yaklaşık 15 kilo vermişti.

Şimdi ise 42 yaşındaki ünlü oyuncunun Instagram hesabından paylaştığı son hali gündem oldu. Takipçilerinin bayramını kutlayan Kural’ın yeni hali dikkat çekti.

Saç ekimi yaptırınca adeta 10 yaş gençleşen Arda Kural’ın tarzı sosyal medyayı yıktı geçti…


İşte Arda Kural’ın yeni hali:

arda kural

 

Düğüne giden davetlilere büyük şok: Takıya göre yemek ikramı!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.