Elçin Sangu’dan Nagehan Alçı’nın Gülşen paylaşımına: Yemezler demokrat tavırları!

Nagehan Alçı’nın “Gülşen’in tutuklanması tam bir hukuk cinayeti” açıklamasını samimi bulmayan oyuncu Elçin Sangu, geçmişte kendisine suç duyurusunda bulunan Alçı’ya tepki gösterdi: “Yemezler demokrat tavırları!”

nagehan alçı

Sosyal medya hesabından Alçı’nın paylaşımına yanıt veren Sangu, “Hakaret içermeyen twit attığım için beni savcılığa verdiğinde aşırılık değil miydi? Yemezler demokrat tavırları” dedi.

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, şarkıcı Gülşen’in hedef gösterilmesinin ardından tutuklanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Tam bir hukuk cinayeti” diye yazdı.


Oyuncu Elçin Sangu ise, Alçı’nın paylaşımını samimi bulmayarak tepki gösterdi.

Alçı’nın paylaşımına yanıt veren Sangu, Alçı’nın kendisi hakkında 2018 yılında yaptığı suç duyurusunu hatırlatarak şu ifadeleri kullandı:


“Hakaret içermeyen twit attığım için beni savcılığa verdiğinde;
1) yurtdışına çıkma yasağı
2) kişisel eşyalarıma(telefon,laptop,pc)el konulmasını istemek
3)Kocanı da işin içine katmak
4)Gizlilik kararı istemek aşırılık değil miydi? Yemezler demokrat tavırları…”

Gülşen için ‘katli vacip’ diyen Yeniden Refah Partili başkan ihraç ediliyor


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.