Dünyanın en ünlü seri katillerinin ortak noktası burçları çıktı: İşte o 4 burç!

Bir TikTok kullanıcısının dünyanın en ünlü seri katilleri ile ilgili çektiği video gündem oldu. Los Angeles’ta yaşayan 38 yaşındaki Lauren Elaine Skirvin, en tanınan seri katillerin ortak noktasının burçlar olduğunu ortaya çıkardı, 4 burca dikkat çekti.

seri katil burçlar

Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, John Wayne Gacy ve daha birçoğu… Bu isimler dünyanın en ünlü seri katilleri olarak tanınırken, işledikleri korkunç cinayetler yıllardır konuşuluyor. Birçoğunun hikayesi kitaplara, filmlere hatta dizilere konu olurken, bir TikTok kullanıcısı en tanınan seri katillerin burçlarını analiz etti.

Bu sırada ise şoke edici bir gerçekle karşılaştı. Dünyanın en ünlü seri katillerinin ortak olduğu nokta burçlarıydı… Tüm seri katillerin dört burçta toplanması hem TikTok kullanıcısını hem de tüm dünyayı şaşırttı. Video kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, ‘astrolojiye inanmak için bir neden’ başlıklarıyla uluslararası basına da konu oldu.


Los Angeles’ta yaşayan 38 yaşındaki Lauren Elaine Skirvin, dünyanın en ünlü seri katillerinin bir listesini çıkardı ve yanlarına burçlarını yazdı. Skirvin, o anda katillerin hepsinin dört burçta toplandığını gördü.

İŞTE O DÖRT BURÇ:


Bu burçlar; Başak, İkizler, Balık ve Yay olarak açıklandı.

seri katiller burçları

Kedi iniyor mu çıkıyor mu? 5 saniyede fark eden yüksek IQ’lu!