İstek parça gecikti: Öldüresiye dövdüler!

Bursa’da bir gece kulübünde sahneye çıkan müzisyen 44 yaşındaki Özkan Süslerer, ikinci kez ‘çiftetelli’ müziği çalmasını isteyen grup tarafından dövüldü. Kaburgasında kırık oluşan ve omzu çıkan 3 çocuk babası müzisyen, çalışanlar ve diğer müşteriler tarafından grubun elinden kurtarıldı. O anlar güvenlik kamerasına da yansıdı. Müzisyenin 2 telefonu da kırıldı.

özkan süslerer

Video aşağıda – Ankara’da müzisyen Onur Şener’in istek şarkı çalmadığı gerekçesiyle öldürülmesinin yankıları sürerken, bir istek dehşeti de Bursa’da yaşandı.

Bursa’da olay, önceki akşam Mudanya ilçesi Esence Mahallesindeki bir gece kulübünde meydana geldi. İddiaya göre 10 kişilik grup, sahnede olan müzisyen Özkan Süslerer’den ikinci kez çiftetelli oynama müziği çalmasını istedi.


BİR SÜRE SONRA SÖYLEYECEĞİNİ BELİRTTİ

DHA’da yer alan habere göre Süslerer, bir süre sonra parçayı tekrar çalacağını söyleyince grupla müzisyen arasında tartışma çıktı. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

MOLAYA ÇIKMASINI BEKLEDİLER

Çalışanlar ve diğer müşterilerin araya girmesiyle tartışma sonlandırılırken kalabalık grup, mola vererek sahneden inen müzisyeni, gece kulübünün arka tarafında bulunan bahçede darp etmeye başladı. Süslerer, 10 kişilik grup tarafından dövüldü.

BAHÇEDE YAKALAYIP ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER

Saldırganlar sahnedeki çalışanların bir süre molaya çıkmasını bekledi. Bu esnada Özkan Süslerer’in molaya çıktığını gören 10 kişi arka bahçede yakaladığı müzisyeni öldüresiye dövdü.

MÜZİSYEN HASTANEYE KALDIRILDI

özkan süslerer

Olayı gören çalışanların araya girmesiyle, grubun elinden kurtarılan Özkan Süslerer, ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

JANDARMA KAÇAN ŞÜPHELİLERİ ARIYOR


Kaburgasında kırık oluşan ve omzu çıkan Süslerer, hastanede tedavi altına alınırken, jandarma ekipleri olayın ardından kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Beyoğlu’nda dehşet: Yaşlı kadının boğazını kesip bileziklerini çaldılar!