Madonna “Sex” adlı kitabının yeniden basılacağını erotik paylaşımla duyurdu

Dünyaca ünlü pop yıldızı Madonna, 1992 tarihli kitabı “Sex”in yeniden basımını feminen bir korseyle verdiği erotik pozlarını paylaşarak duyurdu.

Madonna Sex

Madonna, çıktığında sansasyon yaratan kitabının 30. yılı sebebiyle piyasaya süreceği bu yeni basımda Yves Saint Laurent’le işbirliği yaptı.

Derin dekolteli krem rengi korsesinin üstüne kürk giyen Madonna, ayna karşısından çektiği fotoğraflarını dün (23 Kasım) Instagram’a yükledi.


Pop yıldızı, gönderinin açıklamasına şunu yazdı:

Sizi transa sokmak istiyorum… YSL, SEX’in yeniden basımını sunar.
Miami, 29 Kasım-4 Aralık

Son dönemdeki paylaşımları “tuhaf” bulunan ve olumsuz yorumlar alan Madonna, bu fotoğraflarıyla hayranlarının beğenisini topladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Madonna (@madonna)’in paylaştığı bir gönderi

Bir takipçisi fotoğrafın altına şöyle yazdı:

“Kızım, dünyayı yıllardır transa sokuyorsun! Sana abayı yaktık, seni çok seviyoruz!”

Madonna’nın söz konusu kitabı 1992’de ilk yayımlandığında dünya çapında 1,5 milyon kopya satmıştı.

Kışkırtıcı ve müstehcen fotoğrafların yer aldığı kitaba yapılan olumsuz yorumlar, eserin satış rekoru kırmasına engel olamamıştı.

Kitap, pop yıldızının 5. albümü Erotica’dan bir gün sonra piyasaya çıkmıştı.


Derleyen: Aylin Şener – indyturk.com

Hadise isyan etti: Bu yaptıkları şantaj, tehdit, taciz!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.