Hadise isyan etti: Bu yaptıkları şantaj, tehdit, taciz!

Hadise, sosyal medya hesabından isyan etti: “Hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu yapılan Şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz. İnsanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları!”

hadise

Ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. iş insanı Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatını birleştirmişti. Ancak Hadise’nin mutluluğu kısa sürmüştü.

Beş aylık evliliğini tek celsede bitiren ünlü isim, boşandıktan sonra Riva’da Dinçerler ile birlikte oturduğu evden taşınmış ve 40 milyon TL’ye Yeniköy’de satın aldığı yeni evine geçmişti.


Hadise sosyal medya hesabından isyan etti. Hadise’nin taciz, tecavüz ve iftira sözleri sosyal medyada yankılandı. Hadise, “Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM. Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.
Siz kimsiniz? Allah mısınız?” ifadelerini kullandı.

Twitter’da “#YanındayızHadise” etiketi ile binlerce mesaj atıldı. Sosyal medya kullanıcıları Hadise’nin isyanına destek verdi.

İşte Hadise’nin o açıklamaları:


Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın. Ben de susmuyorum ve asla susmayacağım. Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak. Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

“Bu sefer söyleyeceklerim var”

hadise

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. Ama bu sefer söyleyeceklerim var! Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim. Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim.

“İnsanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları!”

Ben her şeyden önce bir kadınım, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana yine kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup. Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor. İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları. Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım.

“Şantaj, tehdit, resmen özel hayatıma tecavüz”

Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum. Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.


Siz kimsiniz? Allah mısınız? Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok! Buradan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.

hadise isyan

Resimde yanlış olan ne? Yüksek IQ’ya sahip olanlar 6 saniyede buluyor! || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram