Resimde yanlış olan ne? Yüksek IQ’ya sahip olanlar 6 saniyede buluyor!

Resimde yanlış olan detay ne? Bu zeka oyunu ancak yüksek IQ’lu dahiler tarafından 6 saniye veya daha kısa süre içinde çözülebilir.

resimde yanlış

Resimde yanlış olan ne? Yüksek IQ’ya sahip olanlar 6 saniyede buluyor!

Zeka oyunları ve çevrimiçi bulmacalar çözmek, internetin en sevilen eğlencesi haline geldi. Ve neden olmasınlar? Ne de olsa zeka oyunları çözmek, hafızayı ve konsantrasyonu geliştirmenin denenmiş ve test edilmiş bir yoludur ve genellikle beyni eğitmek ve bir bireyin bilişsel becerilerini artırmak için kullanılır.


Yani, eğer zeka oyunlarının ateşli bir aşığıysanız, o zaman bu iyi. Ancak, değilseniz, bilişsel kapasitenizi geliştirmek ve aynı zamanda sizi eğlendirmek için bu eğlenceli görsel zeka oyunumuzu sizin için hazırladık. Hazır mısın? Hadi başlayalım.

Zeka oyunu cevabı hemen aşağıda verilmiştir, ancak bulmacayı çözmeden önce sonuna kadar kaydırmaktan kaçının. Bu bir test değil, eğlenceli bir meydan okumadır, bu yüzden önce kendiniz çözmeye çalışın.

Resimdeki yanlış ne?

Mantıklı düşünün ve verilen sürede doğru cevabı veremezseniz cesaretiniz kırılmasın.

İşte cevap:

Bu beyin bulmacasında, 6 saniye içinde neyin yanlış olduğunu anlamalısın. Kırsal kesimde yer alan bir ahır resmi ilk bakışta son derece normal görünebilir.

Ancak daha yakından bakarsanız bu resmi bozan detayı fark edeceksiniz. Resme, özellikle kulübeye daha yakından bakın. Kulübenin altına yığılmış saman yığınları var ama bir dakika… kulübedeki o kırmızı şey de ne? Baca mı? Ahır barakasının tepesinde bacanın ne işi var? Yani, resimde yanlış olan şey bu.

baca


Bu zeka oyununda neyin yanlış olduğunu 6 saniye veya daha kısa sürede tahmin edebildiyseniz, tebrikler.

Resimdeki kelebeği 5 saniyede bulun