Hiper Lojistik Fransa’ya Hızlı Hizmet Sunan Nakliye Firması

Lojistik sektörü her geçen zaman içerisinde gelişen ve dallara ayrılan bir alan hâline geliyor. Firma sayısının günden güne artmasıyla beraber firmaların bünyesinde çalışan kişi ve ulaşım araçlarının sayısı da doğru orantılı olarak artıyor. Bu durumu etkileyen en belirleyici faktörlerden biri de lojistik firmasının ne kadar geniş bir lojistik ağa sahip olduğudur.

fransa lojistik nakliye

Hiper Lojistik A.Ş. alanında sağlam adımlarla ilerleyerek, temellerini dayanıklı şekilde inşa etti. Yurt içinde başlayan çalışma serüveniyle büyümeyi, varılması gereken bir nokta olarak tanımlamak yerine hiç bitmeyecek bir iş disiplini üstüne kuran Hiper Lojistik A.Ş.; tüm kaynaklarını ve çalışma disiplinini yurt dışındaki müşteri kitlesi içinde sunmaya devam ediyor.

Fransa Lojistik Hizmetleri

Yurt içinde yapılan işler ve edinilen tecrübelerden sonra birçok potansiyel müşteri yurt dışına gözünü kestiriyor. Bu kişilerin ilk duraklarından biri de Fransa oluyor. Hiper Lojistik A.Ş. mevcut müşterilerinin de taleplerini dikkate alarak teslimat noktası Fransa olan müşterilerine de tüm hizmetlerini büyük bir titizlikle sunuyor.

Fransa nakliye firmaları arasında en başta kalmayı hedefleyen firma, güvenilir ve kaliteli hizmetlerinde taviz vermeden alanında emin adımlarla ilerliyor.

Size Uygun Nakliye Firmasını Nasıl Seçersiniz?

Nakliye firmanızı seçerken bazı kriterleri baz alarak ilerlemek en kısa süre içinde size en uygun firmayla anlaşmanızı kolaylaştırır.

  • Şirket, bünyesinde ne tür hizmetler barındırıyor ve müşterilerine ne sunuyor?
  • Hizmetlerinin maliyeti nedir?
  • Sağladığı hizmetler güvenilir mi ve yapılan ödemeyle tutarlı mı?
  • Müşterilerle iletişimleri kuvvetli mi?
  • Müşterilerinin siparişinin işlenmesi ve hizmetin tamamlanması ne kadar süre alıyor?

Müşterilerin uygun firmayla anlaşmasını sağlayan bu soruların tümünü Hiper Lojistik A.Ş. müşterilerinin beklentisini karşılayacak şekilde cevaplayarak aldığı olumlu geri dönüşlerle taçlandırıyor.

Yurt dışına da açılan ve giderek ulaşım ve hizmetlerini büyüten firma, aynı müşteri memnuniyetini yurt dışı müşterileri için de sağlıyor. Fransa nakliye firmaları arasında da yerini alan lojistik firmamız geçen zaman içerisinde köklerini başka topraklara da yaymayı sürdürüyor.

Fransa Parsiyel Hizmeti

Lojistik sektöründe büyük bir öneme sahip olan parsiyel hizmeti birçok avantajı müşteriye sunar. Parsiyel hizmeti temel olarak; teslim aracının, bir yol güzergâhı içinde farklı teslim noktalarında farklı müşterilere teslimatı gerçekleştirmesidir. Tek bir ulaşım aracının yolunu değiştirmeden, farklı müşterilere yaptığı parça parça teslim sayesinde düşen maliyet, müşterinin teslim edilen ürününün miktarı, kat ettiği yol ve ulaşım aracında kapladığı alan gibi kriterler temel alınarak bölüştürülüyor. Zaman ve maddi anlamda kazanç sağlayan bu hizmet Hiper Lojistik A.Ş. tarafından veriliyor.

Tüm çalışma olanaklarının seferber edilmesiyle, alanında iyi olan diğer birçok Fransa parsiyel firması arasından sıyrılarak ön sıralardaki yerini koruyan firma, yurt içi-yurt dışı fark etmeksizin hizmet kalitesini dünyaya yaymayı ve ilk tercih edilen lojistik firmalarından biri olmayı sürdürüyor.

Sahip olduğu farklı ulaştırma seçenekleri ve dünyanın farklı bölgelerine sunduğu hizmetlerinin yanında bir Fransa parsiyel firması da olan adı geçen şirket, güven ve müşteri memnuniyeti temelli kurduğu düzeni sürdürüyor.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.